Zakup sprzętu i oprogramowania „Cyberbezpieczna Gmina Krzyżanowice” - Etap I

Gmina Krzyżanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00349451
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00349451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-17 13:31
Lokalizacja
Krzyżanowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7694ce19-9fb1-4742-a5a9-128a395ea879
Identyfikator
6391986361
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweRutery siecioweUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneAnalityczne lub naukowe pakiety oprogramowaniaPamięci do przechowywania danychPamięciAwaryjne urządzenia wyłączenioweUrządzenia awaryjne i zabezpieczającePrzełącznikiAwaryjny sprzęt elektrycznyRóżny sprzęt komputerowyPakiety oprogramowania dla sieci

Wykonawcy

1 przyznane

INTEL S.C. ADAM TROFIMCZUK, MARCIN TROFIMCZUKRacibórz, PL · lot 0
214 020 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349451 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu i oprogramowania „Cyberbezpieczna Gmina Krzyżanowice” - Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzyżanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 5

1.5.2.) Miejscowość: Krzyżanowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-450

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (+48)324194050

1.5.8.) Numer faksu: (+48)324194234

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@krzyzanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzyzanowice.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7694ce19-9fb1-4742-a5a9-128a395ea879

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu i oprogramowania „Cyberbezpieczna Gmina Krzyżanowice” - Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7694ce19-9fb1-4742-a5a9-128a395ea879

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052227/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup sprzętu i oprogramowania „Cyberbezpieczna Gmina Krzyżanowice” - Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach Programu Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2 „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244842

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Gp-Zp.27101.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186742,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie czynności związanych z realizacją zadania pn.: „Zakup sprzętu i
oprogramowania „Cyberbezpieczna Gmina Krzyżanowice” - Etap I.
Zadanie realizowane w ramach Programu Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II
„Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2 „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
Opis Przedmiotu zamówienia określono także w pkt 3.1 SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w
Załączniku Nr 3 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32413100-2 - Rutery sieciowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48420000-8 - Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48461000-7 - Analityczne lub naukowe pakiety oprogramowania

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

30237230-0 - Pamięci

31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

31214100-0 - Przełączniki

31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214020,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214020,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214020,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INTEL S.C. ADAM TROFIMCZUK MARCIN TROFIMCZUK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: INTEL S.C. ADAM TROFIMCZUK MARCIN TROFIMCZUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391005630

7.3.3) Ulica: KRÓLA STEFANA BATOREGO 7/4

7.3.4) Miejscowość: RACIBÓRZ

7.3.5) Kod pocztowy: 47-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214020,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie realizowane w ramach Programu Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2 „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy