Remont czterech toalet na parterze budynku Sądu w Wadowicach z przystosow 2 toalet do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, z możliwością rozszerzenia zakresu zamówienia w ramach prawa opcji
Sąd Rejonowy w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349499
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-17 13:39
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23c8be8e-6266-48a6-856e-1d51309c0c68
- Identyfikator
- 5511118745
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349499 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont czterech toalet na parterze budynku Sądu w Wadowicach z przystosow 2 toalet do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, z możliwością rozszerzenia zakresu zamówienia w ramach prawa opcji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Wadowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338757044
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekcja.gospodarcza@wadowice.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23c8be8e-6266-48a6-856e-1d51309c0c681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont czterech toalet na parterze budynku Sądu w Wadowicach z przystosow 2 toalet do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, z możliwością rozszerzenia zakresu zamówienia w ramach prawa opcji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23c8be8e-6266-48a6-856e-1d51309c0c68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116771/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont niektórych pomieszczeń na parterze budynku SR w Wadowicach z przystosow pomieszczeń BOI/ Biura Podawczego, Czytelni Akt oraz toalety do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.261.4.2026, P.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia przewidywanego (podstawowego) jest remont czterech toalet na parterze budynku Sądu Rejonowego w Wadowicach z przystosowaniem dwóch toalet publicznych do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przewidywanego (podstawowego) zawarty jest w dokumentacji w postaci projektu architektoniczno-budowlanego będącego załącznikiem nr 2A do SWZ, oraz dokumentacji w postaci projektu technicznego, będącym załącznikiem nr 2B do SWZ, a także:
a) w projektach wykonawczych branżowych obejmujących remont czterech toalet na parterze budynku z przystosowaniem dwóch toalet publicznych do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, oraz Specyfikacjach Technicznego Wykonania i Odbioru Robót, będących załącznikiem nr 2C do SWZ,
b) w przedmiarach robót zadania opisanego w pkt 1) powyżej (toalety):
- branży budowlanej stanowiącym załącznik nr 3A do SWZ,
- branży elektrycznej stanowiącym załącznik nr 3B do SWZ,
- branży sanitarnej stanowiącym załącznik nr 3C do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym do składania ofert, tj. do dnia 17 lipca 2026 rokudo godziny 8:00 w postępowaniu nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |