Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznych wejść oraz sanitariatu
GMINA KOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349523
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-17 13:44
- Lokalizacja
- Koszyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79c28b5e-d6e1-4a1e-b3cd-dcab6c3523f8
- Identyfikator
- 6821606646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349523 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznych wejść oraz sanitariatu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010091
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Elżbiety Łokietkówny 14
1.5.2.) Miejscowość: Koszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-130
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413514048
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@koszyce.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koszyce.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79c28b5e-d6e1-4a1e-b3cd-dcab6c3523f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznych wejść oraz sanitariatu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79c28b5e-d6e1-4a1e-b3cd-dcab6c3523f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025490/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznej wejśc oraz sanitariatu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie prowadzone jest w ramach projektu: Zwiększenie dostępności Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach”, fundusz: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI 271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 110274,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w związku z realizacją projektu pn. „Zwiększenie dostępności Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Roboty obejmują dostosowanie toalet dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie wejścia głównego do szkoły oraz wejścia od strony boiska sportowego poprzez zastosowanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Zakres prac:
- przystosowanie toalety do wymagań dla osób niepełnosprawnych - prace przygotowawcze: usunięcie płytek, przygotowanie podłoża, dostosowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wymiana urządzeń sanitarnych tzw. biały montaż, montaż poręczy dla niepełnosprawnych, montaż drzwi dostosowanych do osób niepełnosprawnych
- dostosowanie wejścia głównego i tylnego szkoły dla osób niepełnosprawnych – prace przygotowawcze, skucie betonu, podbudowa, wykonanie pochylni z kostki brukowej, montaż poręczy obustronnych ze stali nierdzewnej ( wysokość zgodnie z normą dla osób niepełnosprawnych), wykonanie chodników z kostki przy wejściu głównym i tylnym, dostosowanie powierzchni wiatrołapów.
Ze względu na tolerancję wykonawczą podane wymiary i powierzchnie w dokumentacji mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych. Wszystkie wymiary i powierzchnie muszą być sprawdzone przed zamówieniem materiałów.
Lokalizacja inwestycji.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Koszyce na działce nr ewid. 798
ul. Marii Skłodowskiej - Curie 4a, 32-130 Koszyce
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: dokumentacji uproszczonej dla całego projektu pn. „ Zwiększenie dostępności Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach”, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, pomocniczo w przedmiarze robót stanowiące załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia.
Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z zasadami uniwersalnego projektowania oraz wytycznymi standardu „Model Dostępnej Szkoły”
Uwaga: w dokumentacji uproszczonej dla całego projektu - obowiązuje zakres wyłącznie związany z dostosowaniem toalet dla niepełnosprawnych oraz dostosowaniem wejścia głównego do szkoły oraz wejścia od strony boiska sportowego poprzez zastosowanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |