Zagospodarowanie przestrzeni publicznej łącznika od ul. Lecha do ul. Kopernika - wykonanie dokumentacji projektowej
Zakład Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349545
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-17 13:49
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6db71a2a-9d81-45c4-b01f-53f42427057c
- Identyfikator
- 5930100193
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349545 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej łącznika od ul. Lecha do ul. Kopernika - wykonanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190047617
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czatkowska 2e
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuktczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej łącznika od ul. Lecha do ul. Kopernika - wykonanie dokumentacji projektowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6db71a2a-9d81-45c4-b01f-53f42427057c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033692/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej łącznika od ul. Lecha do ul. Kopernika - wykonanie dokumentacji projektowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Miasto od-nowa – rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza – Etap II’” podlegającego współfinansowaniu z Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021 – 2027, Działania FEPM.07.01 Rewitalizacja zdegradowanych obszarów miejskich.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333074
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZUK.271.2.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej łącznika od ul. Lecha do ul. Kopernika – wykonanie dokumentacji projektowej”, wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę /zaświadczenia o braku uwag do złożonego zgłoszenia robót budowlanych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 9 stanowiącym integralną część niniejszego SWZ.
3. Przedmiot zamówienia wchodzi w zakres Projektu pn. „Miasto od-nowa – rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza – Etap II’” podlegającego współfinansowaniu z Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021 – 2027, Działania FEPM.07.01 Rewitalizacja zdegradowanych obszarów miejskich. Wkład własny projektu finansowany jest ze środków własnych Gminy Miejskiej Tczew.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |