Warsztaty rozwijające kompetencje cyfrowe i dotyczące wsparcia w bezpiecznym poruszaniu się w cyfrowym świecie oraz dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla przedszkolaków w Bystrzejowicach P.
Gmina Piaski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349666
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349666/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-17 14:13
- Lokalizacja
- Piaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6107cf4-bbb4-419f-acf9-cd977cd88e30
- Identyfikator
- 7131786855
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
6 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349666 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Warsztaty rozwijające kompetencje cyfrowe i dotyczące wsparcia w bezpiecznym poruszaniu się w cyfrowym świecie oraz dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla przedszkolaków w Bystrzejowicach P.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piaski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000549105
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 77
1.5.2.) Miejscowość: Piaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-050
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@piaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6107cf4-bbb4-419f-acf9-cd977cd88e301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Warsztaty rozwijające kompetencje cyfrowe i dotyczące wsparcia w bezpiecznym poruszaniu się w cyfrowym świecie oraz dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla przedszkolaków w Bystrzejowicach P.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6107cf4-bbb4-419f-acf9-cd977cd88e30
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349666
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
(części 1-5) projekt pn. „Szkoła Młodych Liderów w gminach: Wólka, Piaski, Nałęczów, Bełżyce, Mełgiew” w partnerstwie z Gminami Wólka, Nałęczów, Bełżyce, Mełgiew; (części 5-8) projekt pn. „Witamy w naszej bajce – przedszkolaki z gminy Piaski”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148707
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 248231,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Bezpieczeństwo w cyfrowym świecie – 8 godzin x 20 gr. (po 15 os.). Podczas warsztatów uczniowie poznają jakie są najważniejsze zagrożenia w sieci oraz jakie są sposoby, aby się przed nimi bronić. Tematy, które zostaną poruszone podczas warsztatów, to między innymi: cyberprzemoc, bezpieczeństwo haseł, phishing, wirusy i szkodliwe oprogramowanie, zagrożenia związane z udostępnianiem danych osobowych czy ochroną wizerunku.• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna, zajęcia w dni wolne od nauki,
• Termin - wsparcie od zawarcia umowy do 20 grudnia 2026 r.,
• Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu
• Miejsce - Szkoła Podstawowa w Piaskach (12 grup) oraz Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych (8 grup).
• Materiały - Materiały szkoleniowe przekazywane nieodpłatnie każdemu uczestnikowi szkolenia, dokumentacja szkoleniowa i miejsca odbywania szkolenia powinny być oznaczone zgodnie z wymogami o których mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021r. ustanawiającego Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania zawartymi w Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021 – 2027 w zakresie informacji i promocji dostępnymi na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 23200,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Wyrównanie cyfrowych szans – 8 godzin x 10 gr. (po 10os.). Zajęcia z wyrównania cyfrowych szans mają na celu pogłębienie umiejętności uczestników z zakresu podstawowych kompetencji cyfrowych oraz korzystania z różnych urządzeń elektronicznych. Warsztaty mają na celu wyrównanie poziomu podstawowych kompetencji cyfrowych (np. wykluczenie społeczne lub materialne).• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna, zajęcia w dni wolne od nauki,
• Termin - wsparcie od zawarcia umowy do 20 grudnia 2026 r.
• Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu
• Miejsce - Szkoła Podstawowa w Piaskach (6 grup) oraz Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych (4 grupy).
• Materiały - Materiały szkoleniowe przekazywane nieodpłatnie każdemu uczestnikowi szkolenia, dokumentacja szkoleniowa i miejsca odbywania szkolenia powinny być oznaczone zgodnie z wymogami o których mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021r. ustanawiającego Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania zawartymi w Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021 – 2027 w zakresie informacji i promocji dostępnymi na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 11600,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Warsztaty z programowania i robotyki: 8 godzin x 20 gr. (po 15 os.). Podczas tych zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawowe pojęcia związane z programowaniem oraz zasady działania robotów. Poprzez wykorzystanie różnych narzędzi, uczestnicy będą stopniowo wprowadzani w świat programowania, ucząc się podstawowych pojęć.• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna, zajęcia w dni wolne od nauki,
• Termin - wsparcie od zawarcia umowy do 20 grudnia 2026 r.
• Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu
• Miejsce - Szkoła Podstawowa w Piaskach (12 grup) oraz Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych (8 grup).
• Materiały - Materiały szkoleniowe przekazywane nieodpłatnie każdemu uczestnikowi szkolenia, dokumentacja szkoleniowa i miejsca odbywania szkolenia powinny być oznaczone zgodnie z wymogami o których mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021r. ustanawiającego Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania zawartymi w Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021 – 2027 w zakresie informacji i promocji dostępnymi na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 35297,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: Wystąpienia i prezentacje – 8 godzin x 20 gr. (po 15 os.) Zajęcia dotyczące tworzenia prezentacji oraz wystąpień publicznych to niezwykle ważne i przydatne umiejętności we współczesnym świecie. Pozwolą uczestnikom nauczyć się skutecznie prezentować swoje pomysły i przekazywać wiedzę w sposób przystępny dla innych osób. Celem tych zajęć jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, poprawa samooceny , rozwijanie umiejętności tworzenia prezentacji i wystąpień publicznych.• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna, zajęcia w dni wolne od nauki,
• Termin - wsparcie zawarcia umowy do 20 grudnia 2026 r.
• Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu
• Miejsce - Szkoła Podstawowa w Piaskach (12 grup) oraz Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych (8 grup).
• Materiały - Materiały szkoleniowe przekazywane nieodpłatnie każdemu uczestnikowi szkolenia, dokumentacja szkoleniowa i miejsca odbywania szkolenia powinny być oznaczone zgodnie z wymogami o których mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021r. ustanawiającego Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania zawartymi w Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021 – 2027 w zakresie informacji i promocji dostępnymi na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 22866,67 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: Warsztaty dla rodziców (1,5 godz. X 20 gr po 10 osób każda). Warsztaty będą miały na celu przekazać wiedzę i praktyczne umiejętności na temat aplikacji i wsparcia dzieci w bezpiecznym poruszaniu się w cyfrowym świecie, a także pomocy wychodzenia ich dzieci z cyfrowych uzależnień.• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna, zajęcia w dni wolne od nauki,
• Termin - od zawarcia umowy do 20 grudnia 2026 r.
• Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu
• Miejsce - Szkoła Podstawowa w Piaskach (12 grup) oraz Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych (8 grup).
• Materiały - Materiały szkoleniowe przekazywane nieodpłatnie każdemu uczestnikowi szkolenia, dokumentacja szkoleniowa i miejsca odbywania szkolenia powinny być oznaczone zgodnie z wymogami o których mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021r. ustanawiającego Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania zawartymi w Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021 – 2027 w zakresie informacji i promocji dostępnymi na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
4.5.5.) Wartość części: 8857,08 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6: Zajęcia taneczne - mają na celu wsparcie rozwoju psychoruchowego dzieci poprzez taniec i muzykę. Uczestnictwo w zajęciach tanecznych pozwoli na rozwinięcie zdolności artystycznych dzieci, płynnego poruszania się, poprawę sprawności fizycznej, naukę współdziałania w grupie.• Ilość - zajęcia grupowe – 7 grup (po max. 25 osób), każda grupa 1h/tydz. czyli 7h x 38 tyg. = 266 h
• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna,
• Termin - wsparcie od dnia podpisania umowy do 31.08.2026 r. (Zamawiający przewiduje wydłużenie okresu realizacji zamówienia, pod warunkiem jednak, że nastąpi przedłużenie realizacji projektu),
• Miejsce – Przedszkole w Bystrzejowicach Pierwszych
• Minimalny zakres programu:
- zabawy rytmiczne, ćwiczenia orientacyjne
-ruch przy muzyce, podstawowe kroki tańców towarzyskich
-taniec z rekwizytami, ruch sceniczny
-ćwiczenia rozciągające, taniec w parach
-improwizacja ruchowa, taniec w kole, ćwiczenia koordynacyjne
- podstawy tańców towarzyskich, takich jak samba, cha-cha, jive, walc ang. i wiedeński, elementy stylu hip-hop
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 46106,67 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7: Zajęcia sportowe – mają na celu poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, wpajanie zasad fair play, naukę zdrowej rywalizacji, samodyscypliny i samodzielności. Zajęcia mają mieć charakter ogólnosportowy z wykorzystaniem elementów najbardziej popularnych gier zespołowych i dyscyplin tj. koszykówka, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, tenis.• Ilość - zajęcia grupowe–7 grup (po max. 25 osób), każda grupa 1h/tydz. czyli 7h x 38 tyg. =266h
• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna,
• Termin - wsparcie od dnia podpisania umowy do 31.08.2026 r. (Zamawiający przewiduje wydłużenie okresu realizacji zamówienia, pod warunkiem jednak, że nastąpi przedłużenie realizacji projektu),
• Miejsce – Przedszkole w Bystrzejowicach Pierwszych
• Minimalny zakres programu:
- zabawy z piłką: rzuty, podania, kozłowanie
- ćwiczenia zespołowe: układy gimnastyczne w parach i grupach
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 46106,67 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 8: Zajęcia z robotyki – dzieci w trakcie zajęć, w formie dobrej zabawy nieświadomie nabywają umiejętności z zakresu kodowania i programowania, analizowania informacji, wykorzystywania wiedzy w praktyce. Najważniejszym celem zajęć jest m. in. poznawanie podstaw programowania wizualnego, rozwijanie umiejętności planowania i sekwencjonowania zadań, współpraca w grupie i komunikacja, doskonalenie motoryki małej i dużej.• Ilość - zajęcia grupowe–7 grup (po max. 25 osób), każda grupa 1h/tydz. czyli 7h x 38 tyg.=266 h
• 1 godz. zajęć to godzina dydaktyczna,
• Termin - wsparcie od dnia podpisania umowy do 31.08.2026 r. (Zamawiający przewiduje wydłużenie okresu realizacji zamówienia, pod warunkiem jednak, że nastąpi przedłużenie realizacji projektu),
• Miejsce – Przedszkole w Bystrzejowicach Pierwszych
• Minimalny zakres programu:
- wprowadzenie do robotyki (co to jest robot?)
- mechanizmy w ruchu
- wykorzystanie prostych robotów edukacyjnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 54197,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laboratorium Technologii Aleksandra Jarzyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7151954600
7.3.3) Ulica: Blinów Drugi 317
7.3.4) Miejscowość: Szastarka
7.3.5) Kod pocztowy: 23-225
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-20Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9920,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12560,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edu-Consult Karol Kepka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5882125320
7.3.3) Ulica: ul. Lęborska 2
7.3.4) Miejscowość: Gościcino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-241
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12560,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-20Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61401,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edu-Consult Karol Kepka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5882125320
7.3.3) Ulica: ul. Lęborska 2
7.3.4) Miejscowość: Gościcino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-241
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25424,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-20Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44870,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25440,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edu-Consult Karol Kepka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5882125320
7.3.3) Ulica: ul. Lęborska 2
7.3.4) Miejscowość: Gościcino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-241
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25440,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-20Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12509,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laboratorium Technologii Aleksandra Jarzyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7151954600
7.3.3) Ulica: Blinów Drugi 317
7.3.4) Miejscowość: Szastarka
7.3.5) Kod pocztowy: 23-225
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-20Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i jednocześnie zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 34580,00 zł.
W odniesieniu do części 6 wpłynęła 1 oferta złożona przez BPR Consulting Paulina Rydz, ul. Radwańska 27/2u, 90-540 Łódź, adres do korespondencji: ul. Wólczańska 241 lok. 21, 93-035 Łódź, NIP: 7632055973. Cena oferty wynosi 61182,66 zł
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61182,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61182,66 PLN
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i jednocześnie zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 34580,00 zł.
W odniesieniu do części 7 wpłynęła 1 oferta złożona przez BPR Consulting Paulina Rydz, ul. Radwańska 27/2u, 90-540 Łódź, adres do korespondencji: ul. Wólczańska 241 lok. 21, 93-035 Łódź, NIP: 7632055973. Cena oferty wynosi 61182,66 zł
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61182,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61182,66 PLN
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32984,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76560,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32984,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laboratorium Technologii Aleksandra Jarzyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7151954600
7.3.3) Ulica: Blinów Drugi 317
7.3.4) Miejscowość: Szastarka
7.3.5) Kod pocztowy: 23-225
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32984,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |