Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2026/2027

Gmina Skalbmierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00349672
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00349672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-17 14:13
Lokalizacja
Skalbmierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96d2a49c-42ed-4603-bfa2-35922da913e7
Identyfikator
6050020060
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA WOJTASIKSkalbmierz, PL · lot 0
383 466,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349672 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skalbmierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009863

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Skalbmierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-530

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skalbmierz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.skalbmierz.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skalbmierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96d2a49c-42ed-4603-bfa2-35922da913e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043479/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowózi odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278670

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 390087,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia:
Usługi transportowe, wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą i opiekunami. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w zakresie dowozu i odwozu dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2026/2027 we wszystkie dni nauki szkolnej. Zamówienie obejmuje dowóz i odwóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Skalbmierz z miejscowości:
1. Do Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu:
Sielec Kolonia, Grodzonowice, Drożejowice, Podgaje, Szarbia Zwierzyniecka, Tempoczów Kolonia, Rosiejów, Zakrzów, Sietejów, Małoszów, Bolowiec, Baranów, Zakrzówek, Tempoczów Rędziny, Kózki, Przybenice, Bełzów, Boszczynek, Szczekarzów, Kobylniki, Sielec Biskupi.
2. Do Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli:
Kobylniki, Krępice.
Dowóz i odwóz organizowany będzie w dni nauki szkolnej z wykorzystaniem autobusów stanowiących własność Wykonawcy w ilości:
• do Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu 2 autobusów oraz 1 rezerwowy.
• do Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli – 1 bus 24 osobowy + bus rezerwowy

Przewidywana liczba dni na realizację usługi – to 180 dni w roku szkolnym 2026/2027.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 383466,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417024,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 383466,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Joanna Wojtasik Przewóz Osób

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6621112075

7.3.4) Miejscowość: Skalbmierz

7.3.5) Kod pocztowy: 28-530

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 383466,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi