Budowa miejsca ukrycia wraz z magazynem oraz zapleczem biurowo-socjalnym dla OSP w ramach OLiOC (Ochrona Ludności i Obrony Cywilnej) Gminy Leżajsk wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
GMINA LEŻAJSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349677
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-17 14:14
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1addab7c-3ccd-4748-a647-490c891fe0f9
- Identyfikator
- 8161593943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349677 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca ukrycia wraz z magazynem oraz zapleczem biurowo-socjalnym dla OSP w ramach OLiOC (Ochrona Ludności i Obrony Cywilnej) Gminy Leżajsk wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1addab7c-3ccd-4748-a647-490c891fe0f91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsca ukrycia wraz z magazynem oraz zapleczem biurowo-socjalnym dla OSP w ramach OLiOC (Ochrona Ludności i Obrony Cywilnej) Gminy Leżajsk wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1addab7c-3ccd-4748-a647-490c891fe0f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037145/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa miejsca ukrycia wraz z magazynem oraz zapleczem biurowo-socjalnym dla OSP w ramach OLiOC Gminy Leżajsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6757577,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa miejsca ukrycia wraz z magazynem oraz zapleczem biurowo-socjalnym dla OSP w ramach OLiOC (Ochrona Ludności i Obrony Cywilnej) Gminy Leżajsk wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”
2. Zakres prac w ramach wyżej wymienionego zadania obejmuje w szczególności:
1) złożenie zawiadomienia o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych do powiatowego inspektoratu nadzoru budowlanego,
2) przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zakończenia budowy,
3) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji pozwolenia na częściowe użytkowanie budynku tj. kondygnacja -1 – miejsce ukrycia oraz kondygnacja 0 – magazyny,
4) wykonanie robót budowlanych:
a) branża budowlana:
roboty ziemne,
roboty fundamentowe,
roboty murowe,
wykonanie ścian żelbetowych w piwnicach,
wykonie schodów zewnętrznych do piwnic z obudowa żelbetową oraz schodów wewnętrznych,
wykonanie posadzek,
wykonanie stropów nad piwnicą, parterem, nad piętrem oraz wieńca na ścianach murowanych),
wykonanie elementów żelbetowych,
montaż więźby dachowej wraz z pokryciem oraz stropodachu nad wieżą,
wykonanie tynków, okładzin wewnętrznych,
malowanie,
montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych,
zagospodarowanie terenu,
dostawa schodołazu gąsienicowego wraz z wózkiem do transportu – 1 kpl.,
b) branża sanitarna
wykonanie instalacji zimnej i ciepłej wody użytkowej,
wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej,
montaż pompy ciepła powietrze-woda wraz z osprzętem i armaturą,
montaż podgrzewacza pojemnościowego elektrycznego o pojemności: V=50l i V=120l (poziom -1),
wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem grzejników oraz armatury - parter i piętro,
montaż grzejników elektrycznych (poziom -1),
montaż instalacji wentylacji mechanicznej,
wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej,
wykonanie przyłącza wodociągowego,
wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej wraz z montażem zbiornika na wody opadowe o pojemności min 20m3.
c) branża elektryczna:
montaż instalacja elektryczna oświetleniowa wewnętrznego i zewnętrznego, gniazd wtykowych, oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne,
instalacja teletechniczna/multimedialna sieć internetowa LAN,
montaż instalacji CAP,
montaż instalacji przyzywowej,
montaż instalacji połączeń wyrównawczych i uziemienia,
budowa linii kablowej zewnętrznej,
montaż instalacji odgromowej,
montaż instalacji fotowoltaicznej,
montaż instalacji monitoringu wizyjnego
5) Przystosowanie budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych:
Budynek powinien być przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami różnego rodzaju,
z uwzględnieniem potrzeb wynikających z poszczególnych rodzajów niepełnosprawności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej
45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5069267,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8118000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5069267,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AJ PROFIBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180653484
7.3.3) Ulica: Chmielnik 277b
7.3.4) Miejscowość: Chmielnik
7.3.5) Kod pocztowy: 36-016
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres zamówienia, który wykonawca zamierza
powierzyć do realizacji podwykonawcy: branża sanitarna, branża elektryczna, zagospodarowanie terenu. Podwykonawca nie jest znany do dnia składania ofert.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5069267,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |