Zadania wspólne na drogach powiatowych na terenie powiatu chełmińskiego.
POWIAT CHEŁMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349693
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-17 14:16
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-858affc3-9a34-447b-9026-475bfd236f70
- Identyfikator
- 8751462248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiecie, PL · lot 0
152 533,94 PLNZAKŁAD DROGOWO BUDOWLANY ROGOWO MARIUSZ WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWARogowo 23, PL · lot 1
179 098,84 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349693 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadania wspólne na drogach powiatowych na terenie powiatu chełmińskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHEŁMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118477
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.zukowski@powiat-chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chelmno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13227961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zadania wspólne na drogach powiatowych na terenie powiatu chełmińskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-858affc3-9a34-447b-9026-475bfd236f70
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043998/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zadania wspólne na drogach powiatowych na terenie powiatu chełmińskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.272.7.2026.KŻ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 1625C Jeleniec – Cepno, na odcinku wg kilometrażu drogi od km 0+478 do km 0+688.Parametry techniczne planowanego do przebudowy odcinka drogi:
- klasa drogi – lokalna,
- szerokość jezdni – 5,0 m,
- nawierzchnia jezdni – bitumiczna,
- długość przebudowywanego odcinka – 210 m,
- powierzchnia przebudowywanej jezdni oraz zjazdów – 1173,98 m2,
- szerokość poboczy – 1,0 m,
- nawierzchnia poboczy - gruntowa,
- spadek poprzeczny poboczy – 6%.
Zakres oraz technologia wykonania robót: usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu), mechaniczne wykonanie koryta na zjazdach, skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową, wykonanie podbudowy z mieszanki kruszywa niezwiązanego na zjazdach, ułożenie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego przy krawędzi jezdni, ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, regulację nawierzchni z brukowej kostki betonowej lub płytek betonowych, plantowanie poboczy poprzez ich uzupełnienie i profilowanie, regulację krawężników betonowych.
Wymagania techniczne dotyczące parametrów realizowanych robót oraz sposób ich wykonania przedstawione są w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych na bazie, których należy opracować kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 146079,44 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 1624C Bruki Kokocka – Jeleniec, na odcinku wg kilometrażu drogi od km 0+867 do km 1+262.Parametry techniczne planowanego do przebudowy odcinka drogi:
- klasa drogi – lokalna,
- szerokość jezdni – 5,0 m,
- nawierzchnia jezdni – bitumiczna,
- długość przebudowywanego odcinka – 395 m,
- powierzchnia przebudowywanej jezdni i zjazdów – 2134,65 m2,
- szerokość poboczy – 1,0 m,
- nawierzchnia poboczy - gruntowa,
- spadek poprzeczny poboczy – 6%.
Zakres oraz technologia wykonania robót: usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu), skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową, ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, plantowanie poboczy poprzez ich uzupełnienie i profilowanie.
Wymagania techniczne dotyczące parametrów realizowanych robót oraz sposób ich wykonania przedstawione są w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych na bazie, których należy opracować kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 194991,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152533,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185247,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152533,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 092359927
7.3.3) Ulica: Kozłowo 8A
7.3.4) Miejscowość: Świecie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-105
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152533,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179098,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223845,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179098,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowo Budowlany Rogowo Mariusz Wilczyński sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 363950105
7.3.3) Ulica: Rogowo 23
7.3.4) Miejscowość: Lubicz
7.3.5) Kod pocztowy: 87-162
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179098,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |