Sukcesywne świadczenie społecznych usług przygotowywania, dostarczania i podawania posiłków z prawem opcji na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00349720
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00349720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-17 14:23
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4aad5c90-4654-4a6f-ab06-79947698f234
Identyfikator
7120161005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

FUNDACJA ROZWOJU KATOLICKIEGO UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO JANA PAWŁA IILublin, PL · lot 0
1 408 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349720 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne świadczenie społecznych usług przygotowywania, dostarczania i podawania posiłków z prawem opcji na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514064

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Aleje Racławickie 14

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@kul.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kul.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kul.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kościelna Szkoła Wyższa o pełnych prawach publicznych szkół wyższych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne świadczenie społecznych usług przygotowywania, dostarczania i podawania posiłków z prawem opcji na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4aad5c90-4654-4a6f-ab06-79947698f234

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP.274.31/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie społecznych usług przygotowywania, dostarczania i podawania posiłków na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający określił w załączniku nr 1 do SWZ, poszczególne pozycje asortymentowe, które mogą być realizowane jako zamówienie o charakterze podstawowym, albo jako zamówienia o charakterze opcjonalnym (możliwym do uruchomienia). Łączną ilość poszczególnego rodzaju asortymentu, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ. Podane ilości poszczególnego asortymentu stanowią ilość szacunkową. Zamawiający w zamówieniu podstawowym zastrzega sobie możliwość zamówienia mniejszej ilości przedmiotu zamówienia lub rezygnacji z niektórych pozycji, w zależności od potrzeb Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania zakupu na 60% wartości przedmiotu zamówienia podstawowego, pozostałe 40% uzależnione będzie od własnego zapotrzebowania, co nie może stanowić podstawy do roszczeń ze strony Wykonawcy z tytułu niezrealizowania części umowy. Zamówienie opcjonalne w okresie obowiązywania umowy może zostać uruchomione wielokrotnie. Zamawiający zastrzega sobie prawo do całkowitej rezygnacji z zamówienia opcjonalnego. Wykonawcy nie będą przysługiwały z tego tytułu żadne roszczenia. Opcja jest prawem opcji w rozumieniu art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji pod warunkiem poinformowania o tym fakcie Wykonawcy. Szczegółowe wymagania zawarto w załączniku nr 1 do SWZ, Rozdz. V SWZ oraz PPU - zał. nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55511000-5 - Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1408100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2803000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1408100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Rozwoju KUL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120103568

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-950

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1408100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie przewiduje prawo opcji. Wskazane w ogłoszeniu wartości ofert (wybranej, z najniższą i najwyższą ceną) obejmują wartość łączną: zamówienie podstawowe + zamówienie opcjonalne.
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi