Przebudowa odprowadzenia wód opadowych z drogi powiatowej nr 2173K ul. Skawińska w miejscowości Mogilany.
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349735
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-17 14:26
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ced3a89-e77f-42ed-aef8-ce0311315437
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349735 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odprowadzenia wód opadowych z drogi powiatowej nr 2173K ul. Skawińska w miejscowości Mogilany.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ced3a89-e77f-42ed-aef8-ce03113154371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odprowadzenia wód opadowych z drogi powiatowej nr 2173K ul. Skawińska w miejscowości Mogilany.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ced3a89-e77f-42ed-aef8-ce0311315437
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107741/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa odprowadzenia wód opadowych z drogi powiatowej nr 2173K ul. Skawińska w miejscowości Mogilany. (w km 1+210 do 1+240) oraz 114 mb odtworzenia rowu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259048
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/23/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa odprowadzenia wód opadowych z drogi powiatowej nr 2173K ul. Skawińska w miejscowości Mogilany”
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) budowę odcinka kanalizacji deszczowej na odcinku 36 m od km 0+000,00 do km 0+035,82;
2) przebudowę rowu na odcinku 114 m – od km 0+000,00’ do km 0+114,00’;
3) przebudowę przepustu pod zjazdem w km 0+055,90’;
4) remont pobocza na odcinkach od km 0+000,00 do km 0+035,82 oraz od km 0+000,00’ do km 0+114,00’;
5) przebudowę sieci teletechnicznej wraz z ze słupem oraz studnią SK1 na odcinku 112 m;
6) rozbiórki: wylot istniejącego przepustu w km 0+001,10; wylot istniejącego przepustu w km 0+032,20.
3. Dokładna lokalizacja i zakres robót są określone w dokumentacji projektowej, która została zatwierdzona przez Starostę Krakowskiego zaświadczeniem o braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych – AB.V.1.1122.2025.SP z dnia 24.11.2025 r., które stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia.
2. Zakres opracowania obejmuje: w części drogowej projektuje się budowę ciągu pieszego o szerokości 2,0m na odcinku od km 0+375,00 do km 0+575,00 (1,60 w trudnych warunkach) wykonanie nowych warstw bitumicznych, poszerzeń jezdni, przebudowę zjazdów indywidualnych oraz publicznych w granicach pasa drogowego, wykonanie nowego oznakowania drogi, wykonanie nowych wpustów ulicznych z wpięciem do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej, umocnienie wylotów kanalizacji deszczowej, remont istniejącego przepustu pod drogą.
3. Dokładna lokalizacja i zakres robót są określone w dokumentacji projektowej oraz TER.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71315300-2 - Usługi opomiarowania dla budownictwa
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
42131230-7 - Zawory zasuwowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326682,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358931,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 326682,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSFIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528451202
7.3.3) Ulica: ul. Podświerkle 62
7.3.4) Miejscowość: Przeginia Duchowna
7.3.5) Kod pocztowy: 32-061
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza realizować Przedmiot umowy z udziałem podwykonawców w zakresie: branża teletechniczna. Podwykonawcy nieznani.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 326682,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |