Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących na potrzeby wszystkich komórek Szpitala Wolskiego wg załącznika. Umowa na 12 miesięcy
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349820
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-17 14:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44ca976d-370b-43b7-b593-3bc50677f48e
- Identyfikator
- 5271045483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wkłady drukująceToner do drukarek laserowych/faksówToner do fotokopiarekWkłady barwiąceBębny do maszyn biurowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349820 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących na potrzeby wszystkich komórek Szpitala Wolskiego wg załącznika. Umowa na 12 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011035381
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marcina Kasprzaka 17
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-211
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wolski.med.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolski.med.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://epropublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących na potrzeby wszystkich komórek Szpitala Wolskiego wg załącznika. Umowa na 12 miesięcy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44ca976d-370b-43b7-b593-3bc50677f48e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234152
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/37/2026/RG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 430611,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30192113-6 - Wkłady drukujące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów
30125120-8 - Toner do fotokopiarek
30125100-2 - Wkłady barwiące
30124300-7 - Bębny do maszyn biurowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawneW postępowaniu złożono cztery oferty. W wyniku ich badania i oceny Zamawiający ustalił, że każda ze złożonych ofert podlega odrzuceniu:
1) NETPRINT S.C. Jerzy Wasiela, Bartosz Szostak – oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp, ponieważ złożone wyjaśnienia wraz z dowodami nie uzasadniają ceny zaoferowanej w pozycji nr 55 formularza asortymentowo-cenowego i nie wykazują, że oferta nie zawiera rażąco niskiej ceny.
2) J-P Sp. z o.o. – oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3, pkt 5 oraz pkt 12 ustawy Pzp z uwagi na niezachowanie wymaganej formy oferty, niezgodność zaoferowanego produktu w pozycji nr 95 z warunkami zamówienia oraz brak skutecznego wyrażenia zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
3) KOMAX Sp. z o.o. – oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp, ponieważ Wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
4) TonaTuszu.pl Sp. z o.o. – oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, ponieważ w pozycji nr 12 formularza asortymentowo-cenowego zaoferowano produkt niezgodny z warunkami zamówienia, a jego zastąpienie innym produktem po upływie terminu składania ofert prowadziłoby do niedopuszczalnej zmiany treści oferty.
Szczegółowe uzasadnienia faktyczne i prawne odrzucenia poszczególnych ofert zostały zawarte w odrębnych informacjach o odrzuceniu ofert.
Wobec odrzucenia wszystkich złożonych ofert w postępowaniu nie pozostała żadna oferta, która mogłaby zostać wybrana jako najkorzystniejsza. Postępowanie nie może zatem doprowadzić do wyboru wykonawcy i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Spełniona została obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
Informacja o unieważnieniu postępowania zostaje przekazana równocześnie wszystkim wykonawcom, którzy złożyli oferty, oraz udostępniona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |