Dostawa mebli – administracja szkoły
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00349984
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-17 15:55
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d71ad651-1e22-4969-9fbd-5f32bf6d0dda
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble szkolne
Wykonawcy
1 przyznane
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL · lot 0
59 652,54 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349984 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli – administracja szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu
1.3.) Oddział zamawiającego: SP 64
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000692883
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojszycka 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-006
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@ludwiklegal.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp64.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d71ad651-1e22-4969-9fbd-5f32bf6d0dda1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mebli – administracja szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d71ad651-1e22-4969-9fbd-5f32bf6d0dda
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269573
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP 27/8/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa mebli do pomieszczeń administracyjnych ZSP 27 we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wszystkie wymagania jakościowe oraz ilościowe oraz warunki dostawy zawarto w dokumentacji postepowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59652,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136038,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59625,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drzewiarz-Bis Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660270038
7.3.4) Miejscowość: Liono
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59652,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |