Zakup sprzętu i oprogramowania zwiększającego cyberbezpieczeństwo w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
GMINA TRZEBIESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350053
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350053/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-17 21:39
- Lokalizacja
- Trzebieszów Drugi, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42e436aa-3ca2-460a-b9ad-fb784540b539
- Identyfikator
- 8252064943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350053 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu i oprogramowania zwiększającego cyberbezpieczeństwo
w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 89
1.5.2.) Miejscowość: Trzebieszów Drugi
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-404
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25/7960355
1.5.8.) Numer faksu: 25/7960373
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebieszow.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebieszow.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42e436aa-3ca2-460a-b9ad-fb784540b5391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu i oprogramowania zwiększającego cyberbezpieczeństwow ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42e436aa-3ca2-460a-b9ad-fb784540b539
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350053
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074660/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Cyberbezpieczny Samorząd - wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281369
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 218300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania, w skład którego wchodzi:
1) Serwer sieci - 2 szt.
2) Windows Serwer 2025 STD 16 CORE - 4 szt.
3) Windows 11 Pro - 1 szt.
4) Przełącznik zarządzalny CISCO 24 porty 1GbE, 4 porty SFP+ 10 GbE z wkładkami światłowodowymi - 1 szt.
5) Licencje CAL (users) - 40 szt.
6) Serwer backupu NAS - 2 szt.
7) Dysk zewnętrzny HDD - 3 szt.
8) UPS 1 (do serwerów) - 2 szt.
9) UPS 2 (do NAS) - 2 szt.
10) System do zbierania i analizy logów - 1 szt.
11) System monitorowania sieci inwentaryzacji zasobów IT i konfiguracji urządzeń - 1 szt.
Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje dostawę, instalację i konfigurację.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne
30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych
37453300-1 - Dyski
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
48823000-3 - Serwery plików
48820000-2 - Serwery
72316000-3 - Usługi analizy danych
48440000-4 - Pakiety oprogramowania do analizy finansowej i rachunkowości/księgowości
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
72240000-9 - Usługi analizy systemu i programowania
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
72315200-8 - Usługi zarządzania siecią danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Trzebieszów zgodnie z art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – dalej zwana ustawą Pzp, informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji.Podstawą unieważnienia jest art. 255 pkt. 3 ustawy PZP, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 222 274,00 zł.
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną wyniosła 386 994,90 zł brutto, a więc znacznie przekroczyła możliwości finansowe Zamawiającego.
Zamawiający dokonał analizy finansowej i nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na w/w podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386994,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398488,02 PLN
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |