Projekt przebudowy dachu segmentu „B” budynku Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy ul. Beskidzkiej 6 w Chorzowie

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00521897
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00521897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-30 12:05
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc4c252c-88c8-4633-8151-f046afd7e269
Identyfikator
6272733808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanychUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521897 z dnia 2024-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Projekt przebudowy dachu segmentu „B” budynku Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy ul. Beskidzkiej 6 w Chorzowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@chorzow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chorzow.eu/#

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umchorzow.logintrade.net/zapytania_email,173424,49f78b2d13202e476db679ffe2ce0bd2.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Projekt przebudowy dachu segmentu „B” budynku Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy ul. Beskidzkiej 6 w Chorzowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc4c252c-88c8-4633-8151-f046afd7e269

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457204

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.472.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24071,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z opracowaniem specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich decyzji administracyjnych oraz zgód niezbędnych do rozpoczęcia i realizacji robót budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do terminu składania ofert, wyznaczonego przez Zamawiającego, wpłynęły 2 oferty. Wartość najtańszej oferta przekracza o 299% kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania.
2024-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi