Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku przy ul. Szkolnej 4” – Etap II
Gmina Kamieńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350082
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-18 14:17
- Lokalizacja
- Kamieńsk, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b39ffe66-f06a-4b16-b63c-c9dda6787111
- Identyfikator
- 7722260719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania terenu
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350082 z dnia 2026-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku przy ul. Szkolnej 4” – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 50
1.5.2.) Miejscowość: Kamieńsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-360
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 681 71 23
1.5.8.) Numer faksu: 44 681 71 53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamiensk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamiensk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.kamiensk.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku przy ul. Szkolnej 4” – Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b39ffe66-f06a-4b16-b63c-c9dda6787111
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043542/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku przy ul. Szkolnej 4” – Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane jest w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-20292.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300081
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚZP.271.1.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 181451,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia, tj.: „Modernizacja pomieszczeń Gminnego Klubiku Dziecięcego w Kamieńsku na potrzeby kompleksowego remontu w zakresie instalacji c.o., budowa kotłowni.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne określają:
Przedmiar robót – Załącznik Nr 8.1a do SWZ, Dokumentacja Techniczna – Załącznik Nr 8.1b do SWZ oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – Załącznik Nr 8.1c do SWZ.
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 150000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II zamówienia, tj.: „Zagospodarowanie terenu wokół budynku Gminnego Klubiku Dziecięcego w Kamieńsku”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne określają:
Przedmiar robót – Załącznik Nr 8.2a do SWZ, Dokumentacja Projektowa – Załącznik Nr 8.2b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 73185,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128229,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206000,00 PLN
| 2026-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |