Remont drogi gminnej Nr 301002W relacji Żukowo Wawrzonki – Młody Niedróż.

GMINA RACIĄŻ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350103
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350103/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-19 13:08
Lokalizacja
Raciąż, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-875373f4-49b7-40e6-97db-ca00d05899bf
Identyfikator
5671785545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
570 978,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350103 z dnia 2026-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 301002W relacji Żukowo Wawrzonki – Młody Niedróż.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACIĄŻ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Raciąż

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-140

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaraciaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaraciaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaraciaz.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/292265

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej Nr 301002W relacji Żukowo Wawrzonki – Młody Niedróż.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-875373f4-49b7-40e6-97db-ca00d05899bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350103

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032975/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej Nr 301002W relacji Żukowo Wawrzonki - Młody Niedróż

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257010

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie drogi gminnej Nr 301002W relacji Żukowo Wawrzonki – Młody Niedróż, oznaczonej działkami nr ewid. 47 w miejscowości Stary Niedróż oraz 54 w miejscowości Młody Niedróż, gmina Raciąż. Rozliczenie ryczałtowe.
2. Roboty budowlane będą wykonywane w ramach istniejącego pasa drogowego drogi wewnętrznej i nie będą oddziaływały na obszary działek przylegających bezpośrednio do drogi.
3. W ramach robót budowlanych przewiduje się w szczególności:
-roboty przygotowawcze, w tym roboty pomiarowe i zdjęcie humusu;
-roboty rozbiórkowe, w tym frezowanie istniejącej nawierzchni;
-roboty ziemne – wykopy oraz nasypy;
-wykonanie warstwy mrozoochronnej z gruntu niewysadzinowego;
-wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego 0/31,5 mm;
-oczyszczenie i skropienie warstwy podbudowy zasadniczej;
-wykonanie warstwy wiążącej/wyrównawczej;
-wykonanie warstwy ścieralnej;
-wykonanie poboczy oraz zjazdów;
-humusowanie i obsianie skarp;
-ustawienie oznakowania pionowego oraz urządzeń BRD.
4. Ilość poszczególnych robót do wykonania w ramach inwestycji została określona w przedmiarze robót budowlanych. Przedmiar ma charakter pomocniczy. Wynagrodzenie ma charakter ryczałtowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 570978,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 785185,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 570978,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 570978,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane