Dostawa i montaż mebli na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350146
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-19 19:58
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4bf70e4-96f6-4ace-98ef-fec0329a9f4c
Identyfikator
6792482034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleMeble szkolneKrzesłaSiedziska obrotoweBiurkaStołyMeble biuroweSzafy na akta

Wykonawcy

2 przyznane

ATG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABydgoszcz, PL · lot 0
616 797,03 PLN
BARBARA WRÓBELKraków, PL · lot 1
247 402,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350146 z dnia 2026-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż mebli na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709610

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: FERDYNANDA WEIGLA 2

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-989

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp124@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sp124.nazwa.pl/wordpress/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4bf70e4-96f6-4ace-98ef-fec0329a9f4c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż mebli na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4bf70e4-96f6-4ace-98ef-fec0329a9f4c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00237498/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż mebli na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 124, ul. Weigla 2, 30-898 Kraków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273407

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP124/ZP/2/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 748522,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do siedziby Zamawiającego wraz z zapewnieniem gwarancji.
2. Szczegółowy wykaz mebli wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla danej części Zamówienia określa Załączniki nr 2 do SWZ (OPZ) , który będzie wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego na daną część zamówienia.
3. Dostawa i montaż odbędą się na koszt i ryzyko Wykonawcy, z uwzględnieniem wszystkich kosztów i opłat związanych z taką dostawą i montażem, na warunkach wskazanych we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

39112000-0 - Krzesła

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39121100-7 - Biurka

39121200-8 - Stoły

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.5.) Wartość części: 514535,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do siedziby Zamawiającego wraz z zapewnieniem gwarancji.
2. Szczegółowy wykaz mebli wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla danej części Zamówienia określa Załączniki nr 2 do SWZ (OPZ) , który będzie wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego na daną część zamówienia.
3. Dostawa i montaż odbędą się na koszt i ryzyko Wykonawcy, z uwzględnieniem wszystkich kosztów i opłat związanych z taką dostawą i montażem, na warunkach wskazanych we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39132100-7 - Szafy na akta

4.5.5.) Wartość części: 233987,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 616797,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1158560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 616797,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATG Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542928818

7.3.3) Ulica: ul. Objazdowa 1

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-882

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 616797,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247402,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 482351,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247402,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALNAG Barbara Wróbel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441105603

7.3.3) Ulica: ul. Pychowicka 7/207

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-364

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247402,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji dostawy w odniesieniu do każdej części zamówienia: maksymalnie 6 tygodni od dnia zawarcia Umowy
2026-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy