Zakup sprzętu elektronicznego i licencji na potrzeby SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350155
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-19 20:39
- Lokalizacja
- Międzyrzec Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c2cf99d-4696-45d0-bf28-5b0188b56d82
- Identyfikator
- 5381594357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350155 z dnia 2026-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu elektronicznego i licencji na potrzeby SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000584484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 2-4
1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-560
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzozmc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozmc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c2cf99d-4696-45d0-bf28-5b0188b56d821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu elektronicznego i licencji na potrzeby SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c2cf99d-4696-45d0-bf28-5b0188b56d82
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073740/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa komputerów i tabletów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273497
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/2026/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 260186,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku sieciowego do przechowywania odmiejscowionej kopii zapasowej danych szpitala, dwóch urządzeń typu firewall w celu ochrony sieci szpitalnej przed atakami, działających w trybie High Availability (wysoka dostępność), wraz z wdrożeniem i szkoleniem z obsługi, oprogramowania antywirusowego, wraz ze szkoleniem z jego obsługi oraz licencji na system klasy DLP (Data Loss Prevention), zabezpieczający przed nieautoryzowanym wyciekiem danych z komputerów szpitalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania, zawarto w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390477,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390477,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 390477,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor sp.j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9542398848
7.3.3) Ulica: ul. Porcelanowa
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-246
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390477,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Z uwagi na możliwość wprowadzenia tylko jednego sposobu określenia terminu realizacji zamówienia w ogłoszeniu, Zamawiający wskazuje, iż zgodnie z SWZ pełne brzmienie terminu realizacji zamówienia sformułowano następująco: "Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie do 25 dni od daty zawarcia umowy, nie później jednak niż do 15 lipca 2026 r."| 2026-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |