Zakup wraz z dostawą 60szt. adapterów do ochronników słuchu, 60szt. ochronników słuchu oraz 100szt. gogli balistycznych w zw. z projektem "FIRT RESPONDERS-skuteczna reakcja służb w syt. ataku CBRN-E"

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350249
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-20 08:19
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-291838c4-2e09-47d7-9dc9-218e0a7a5d5d
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akcesoria ochronneGogle ochronne

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR MICHUŁKAWiązów, PL · lot 0
163 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350249 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą 60szt. adapterów do ochronników słuchu, 60szt. ochronników słuchu oraz 100szt. gogli balistycznych w zw. z projektem "FIRT RESPONDERS-skuteczna reakcja służb w syt. ataku CBRN-E"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930156216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podwale 31-33

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: naczelnik.zpifp@wr.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą 60szt. adapterów do ochronników słuchu, 60szt. ochronników słuchu oraz 100szt. gogli balistycznych w zw. z projektem "FIRT RESPONDERS-skuteczna reakcja służb w syt. ataku CBRN-E"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-291838c4-2e09-47d7-9dc9-218e0a7a5d5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180811/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Zakup wraz z dostawą 60szt adapterów do ochronników słuchu, 60szt ochronników słuchu oraz 100 szt gogli balistycznych w zw. z projektem "FIRT RESPONDERS-skuteczna reakcja służb w syt. ataku CBRN-E"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zamówienie jest realizowane w związku z projektem ‘FIRST RESPONDERS – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E’ dofinansowywanym ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271755

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-695/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 159670,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą 60 sztuk adapterów do ochronników słuchu, 60 sztuk ochronników słuchu oraz 100 sztuk gogli balistycznych (w tym 40 sztuk dla KWP Wrocław) zgodnie ze specyfikacją techniczną w podziale na 2 Zadania:
1) Zadanie 1 – Zakup wraz z dostawą ochronników słuchu oraz adapterów do ochrony słuchu.
2) Zadanie 2 – Zakup wraz z dostawą gogli balistycznych.
2. Zamówienie jest realizowane w związku z projektem ‘FIRST RESPONDERS – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E’ dofinansowywanym ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
3. Specyfikacja techniczna została opisana w załączniku nr 3 do SWZ i stanowi minimalne wymagania Zamawiającego.
4. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
18143000-3 – adaptery do ochronników słuchu oraz ochronniki słuchu (akcesoria ochronne);
33735100-2 – gogle balistyczne
5. Wykonawca gwarantuje, że dostarczony przedmiot umowy, będzie fabrycznie nowy wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, gatunku I, nie był powystawowy, nie był wykorzystywany wcześniej przez inny podmiot, spełniał normy jakościowe i użytkowe wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ oraz posiada wysoką jakość i jest fabrycznie pakowany oraz pochodzi z legalnego kanału sprzedaży na rynek Unii Europejskiej.
6. Przedmiot umowy będzie kompletny i gotowy do użycia zgodnie z jego przeznaczeniem, posiada certyfikat zgodności CE, EN 352 świadczący o zgodności systemu z europejskimi warunkami bezpieczeństwa.
7. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest:
a) Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach: 40-817 Katowice, ul. Kochłowicka 5, magazyn nr 11 – dla Zadania 1 oraz 60 szt. gogli w ramach Zadania 2,
b) Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu: 50-040 Wrocław, ul. Podwale 31-33 – 40 szt. gogli w ramach Zadania 2.
8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca na cały oferowany asortyment objęty przedmiotem zamówienia udzielił gwarancji nie mniejszej niż 24 miesiące. Udzielenie gwarancji mniejszej niż określona przez Zamawiającego jako minimalna skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
9. Zamawiający wymaga, aby w okresie udzielonej gwarancji wszystkie koszty związane z obsługą gwarancyjną w tym transport, ponosił Wykonawca.
10. W przypadku braku wskazania okresów gwarancji, Zamawiający uzna, że Wykonawca oferuje minimalny okres gwarancji, tj. 24 miesiące.
11. Maksymalny okres gwarancji dla każdej z pozycji określonych w załączniku nr 1 do SWZ wynosi 60 miesięcy.
12. Okres gwarancji na asortyment będący przedmiotem zamówienia stanowi drugie kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty i zasady przyznawania punktów zostały uszczegółowione w Sekcji XX SWZ.
13. Wybór najkorzystniejszej oferty odbędzie się na podstawie kryteriów określonych w Sekcji XX SWZ.
14. Zamawiający wyraża zgodę na zmianę dostarczonego asortymentu na inny niż ten, który został wskazany w formularzu ofertowym wg załącznika nr 3 do SWZ w przypadkach wykazania przez Wykonawcę, iż zaoferowany asortyment został wycofany ze sprzedaży lub zaprzestano jego produkcji, brak jest dostępu do niego na rynku polskim (potwierdzone przez producenta lub przedstawiciela handlowego na rynku polskim) Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania i dostarczenia innego asortymentu pod warunkiem, iż jego właściwości nie są gorsze (tj. są identyczne lub lepsze) od pierwotnie zaoferowanych (co Zamawiający ma prawo sprawdzić) przed wyrażeniem zgody, a cena nie jest wyższa od zaoferowanej w formularzu cenowym.
15. W przypadku, o którym mowa w pkt 14 Wykonawca musi uzyskać zgodę Zamawiającego na zmianę oferowanego asortymentu.
16. Zamawiającemu przysługuje prawo nie wyrażenia zgody na zmianę oferowanego asortymentu. W zaistniałym przypadku Wykonawca będzie zobligowany do dostarczenia zaoferowanego asortymentu zgodnych z treścią oferty.
17. Zamawiający zgodę lub jej brak, o których mowa w pkt 15 lub pkt 16 przekaże w formie pisemnej Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33735100-2 - Gogle ochronne

4.5.5.) Wartość części: 116619,13 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą 60 sztuk adapterów do ochronników słuchu, 60 sztuk ochronników słuchu oraz 100 sztuk gogli balistycznych (w tym 40 sztuk dla KWP Wrocław) zgodnie ze specyfikacją techniczną w podziale na 2 Zadania:
1) Zadanie 1 – Zakup wraz z dostawą ochronników słuchu oraz adapterów do ochrony słuchu.
2) Zadanie 2 – Zakup wraz z dostawą gogli balistycznych.
2. Zamówienie jest realizowane w związku z projektem ‘FIRST RESPONDERS – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E’ dofinansowywanym ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
3. Specyfikacja techniczna została opisana w załączniku nr 3 do SWZ i stanowi minimalne wymagania Zamawiającego.
4. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
18143000-3 – adaptery do ochronników słuchu oraz ochronniki słuchu (akcesoria ochronne);
33735100-2 – gogle balistyczne
5. Wykonawca gwarantuje, że dostarczony przedmiot umowy, będzie fabrycznie nowy wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, gatunku I, nie był powystawowy, nie był wykorzystywany wcześniej przez inny podmiot, spełniał normy jakościowe i użytkowe wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ oraz posiada wysoką jakość i jest fabrycznie pakowany oraz pochodzi z legalnego kanału sprzedaży na rynek Unii Europejskiej.
6. Przedmiot umowy będzie kompletny i gotowy do użycia zgodnie z jego przeznaczeniem, posiada certyfikat zgodności CE, EN 352 świadczący o zgodności systemu z europejskimi warunkami bezpieczeństwa.
7. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest:
a) Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach: 40-817 Katowice, ul. Kochłowicka 5, magazyn nr 11 – dla Zadania 1 oraz 60 szt. gogli w ramach Zadania 2,
b) Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu: 50-040 Wrocław, ul. Podwale 31-33 – 40 szt. gogli w ramach Zadania 2.
8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca na cały oferowany asortyment objęty przedmiotem zamówienia udzielił gwarancji nie mniejszej niż 24 miesiące. Udzielenie gwarancji mniejszej niż określona przez Zamawiającego jako minimalna skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
9. Zamawiający wymaga, aby w okresie udzielonej gwarancji wszystkie koszty związane z obsługą gwarancyjną w tym transport, ponosił Wykonawca.
10. W przypadku braku wskazania okresów gwarancji, Zamawiający uzna, że Wykonawca oferuje minimalny okres gwarancji, tj. 24 miesiące.
11. Maksymalny okres gwarancji dla każdej z pozycji określonych w załączniku nr 1 do SWZ wynosi 60 miesięcy.
12. Okres gwarancji na asortyment będący przedmiotem zamówienia stanowi drugie kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty i zasady przyznawania punktów zostały uszczegółowione w Sekcji XX SWZ.
13. Wybór najkorzystniejszej oferty odbędzie się na podstawie kryteriów określonych w Sekcji XX SWZ.
14. Zamawiający wyraża zgodę na zmianę dostarczonego asortymentu na inny niż ten, który został wskazany w formularzu ofertowym wg załącznika nr 3 do SWZ w przypadkach wykazania przez Wykonawcę, iż zaoferowany asortyment został wycofany ze sprzedaży lub zaprzestano jego produkcji, brak jest dostępu do niego na rynku polskim (potwierdzone przez producenta lub przedstawiciela handlowego na rynku polskim) Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania i dostarczenia innego asortymentu pod warunkiem, iż jego właściwości nie są gorsze (tj. są identyczne lub lepsze) od pierwotnie zaoferowanych (co Zamawiający ma prawo sprawdzić) przed wyrażeniem zgody, a cena nie jest wyższa od zaoferowanej w formularzu cenowym.
15. W przypadku, o którym mowa w pkt 14 Wykonawca musi uzyskać zgodę Zamawiającego na zmianę oferowanego asortymentu.
16. Zamawiającemu przysługuje prawo nie wyrażenia zgody na zmianę oferowanego asortymentu. W zaistniałym przypadku Wykonawca będzie zobligowany do dostarczenia zaoferowanego asortymentu zgodnych z treścią oferty.
17. Zamawiający zgodę lub jej brak, o których mowa w pkt 15 lub pkt 16 przekaże w formie pisemnej Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.5.) Wartość części: 43051,83 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: D.A.S. AGAT Sławomir Michułka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9141286262

7.3.3) Ulica: Wawrzyszów 12

7.3.4) Miejscowość: Wiązów

7.3.5) Kod pocztowy: 51-120

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 2 ustawy Pzp tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu dla Zadania 2 została złożona jedna oferta, którą Zamawiający odrzucił. W związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu.

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy