„Budowa Rodzinnej Strefy Sportu i Rekreacji w Niemczy”
GMINA NIEMCZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350274
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 08:30
- Lokalizacja
- Niemcza, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf2076cb-34f3-46c6-8983-133ee38f8241
- Identyfikator
- 8820014146
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350274 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Rodzinnej Strefy Sportu i Rekreacji w Niemczy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEMCZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Niemcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.niemcza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl/, https://bip.um.niemcza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmniemcza.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Rodzinnej Strefy Sportu i Rekreacji w Niemczy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf2076cb-34f3-46c6-8983-133ee38f8241
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065482/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Rodzinnej Strefy Sportu i Rekreacji w Niemczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRL.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa Rodzinnej Strefy Sportu i Rekreacji w Niemczy” przeprowadzana w ramach formuły „zaprojektuj i wybuduj”. Zadanie ma być realizowane w dwóch etapach:
Etap I – przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej wynikającej z Programu Funkcjonalno-Użytkowego (dalej PFU) wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń, w tym pozwolenie wodnoprawne, decyzje środowiskowe - jeśli będzie wymagana. Zaprojektowanie dokumentacji technicznej obejmuje w szczególności sporządzenie opracowań branżowych.
Etap II – wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji technicznej oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej, w tym geodezyjnej ze zgłoszeniem do właściwego zasobu geodezyjnego oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, jeśli dotyczy. Realizacja robót odbywać będzie się na podstawie harmonogramu rzeczowo-finansowo-terminowego.
Zakres zadania obejmować będzie wykonanie następujących elementów:
1. Skate park,
2. Bieżnia,
3. Tyrolka,
4. Plac streetworkout,
5. Tor bmx,
6. Tor pumptruck,
7. Plac z urządzeniami do zabaw dla dzieci,
8. Plac z urządzeniami dla ćwiczeń dla osób starszych,
9. Toaleta kontenerowa kompletna (damsko/męska),
10. Kontenerowe pomieszczenie techniczne,
11. Elementy małej architektury: ławki, leżaki, ławo-stoły, grill, pergola, zadaszenie, stojaki, kosze, tablica informacyjna, itp.
12. System oświetlenia poszczególnych elementów strefy wraz z montażem szafki oświetlenia ulicznego,
13. Instalacji monitoringu,
14. Parkingi,
15. Dojście do ciągu pieszo-rowerowego,
16. Strefa wokół zadaszenia.
Zakres zadania obejmuje również wykonanie następujących robót budowlanych związanych z przygotowaniem terenu i przebudową sieci uzbrojenia terenu:
• Wykonanie wycinki drobnych krzewów i drzew,
• Skablowanie napowietrznej linii SN
• Wykonanie sieci odwodnienia terenu w niezbędnym zakresie dla prawidłowego funkcjonowania obiektu, w tym zastosowanie zbiorników retencyjnych na wody opadowe i roztopowe.
• Wykonanie niezbędnych robót ziemnych takich jak: wykopy, wymiany gruntu, niwelacja, nasypy, zasypanie wykopów itp. niezbędnych do wykonania całego zakresu zadania
• Usunięcia niezbędnych kolizji z siecią uzbrojenia terenu, w tym przełożenie sieci wodociągowej DN 200.
• Odtworzenie terenów zielonych w postaci trawników na warstwie humusu.
• Nasadzenie drzew.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2900000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4920000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2900000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: QUOOS SP. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822143416
7.3.3) Ulica: Waryńskiego
7.3.4) Miejscowość: Bielawa
7.3.5) Kod pocztowy: 58-260
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2900000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |