Usługi pralnicze dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521919
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-30 12:09
- Lokalizacja
- Choszczno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85c8de04-73ad-40c0-a785-7c91ddcd995c
- Identyfikator
- 5941248545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521919 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi pralnicze dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210373543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: M. Niedziałkowskiego 4 A
1.5.2.) Miejscowość: Choszczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957658743
1.5.8.) Numer faksu: 957652410
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ejaloszynska@spzozchoszczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozchoszczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85c8de04-73ad-40c0-a785-7c91ddcd995c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi pralnicze dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85c8de04-73ad-40c0-a785-7c91ddcd995c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013736/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Pranie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463454
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.P.271.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 0,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi „Usługi pralnicze dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie”:
a) pranie wodne z dezynfekcją bielizny pościelowej płaskiej szpitalnej (poszwy, poszewki, prześcieradła, podkłady, itp.),
b) pranie wodne z dezynfekcją bielizny operacyjnej, koszul nocnych, pidżam, ręczników, ścierek, obszyć parawanów, firanek, zasłon, mopów i worków na bieliznę zwanych dalej asortymentem szpitalnym, w pralnico-wirówce lub pralnicy tunelowej zakończonej wirówką,
c) pranie wodne z dezynfekcją koców,
d) suszenie,
e) maglowanie,
f) prasowanie,
g) sortowanie,
h) naprawy krawieckie (uzupełnienie oderwanych guzików, przyszywanie troków, cerowanie),
i) pakowanie w worki foliowe,
j) pakowanie w worki płócienne,
k) zapisywanie danych o ilości prań i wagi wypranej bielizny,
l) dokumentowanie warunków prania i dezynfekcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98311000-6 - Usługi odbierania prania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98315000-4 - Usługi prasowania
98393000-4 - Usługi krawieckie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226567,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207027,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207027,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761627087
7.3.3) Ulica: UL. BOJANOWSKA 2B
7.3.4) Miejscowość: SIERPC
7.3.5) Kod pocztowy: 09-200
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226567,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |