Budowa miejsc postojowych wraz z odwodnieniem i przyłączem kanalizacji deszczowej na działce numer ewid. gruntów 2053 w miejscowości Kolbuszowa Górna
GMINA KOLBUSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350377
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350377/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 09:01
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85189db4-6de3-4fe5-b9ad-acd02f336374
- Identyfikator
- 8141576232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350377 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsc postojowych wraz z odwodnieniem i przyłączem kanalizacji deszczowej na działce numer ewid. gruntów 2053 w miejscowości Kolbuszowa Górna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLBUSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Obrońców Pokoju 21
1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ekolbuszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekolbuszowa.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ekolbuszowa.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsc postojowych wraz z odwodnieniem i przyłączem kanalizacji deszczowej na działce numer ewid. gruntów 2053 w miejscowości Kolbuszowa Górna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85189db4-6de3-4fe5-b9ad-acd02f336374
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350377
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069719/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa miejsc postojowych wraz z odwodnieniem i przyłączem kanalizacji deszczowej na działce numer ewid. gruntów 2053 w miejscowości Kolbuszowa Górna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236071
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 565433,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych na zadaniu pn.: „Budowa miejsc postojowych wraz z odwodnieniem i przyłączem kanalizacji deszczowej na działce numer ewid. gruntów 2053 w miejscowości Kolbuszowa Górna”.
II. Zakres robót obejmuje:
1. Kompleksową obsługę geodezyjną w tym: wytyczenie wszystkich punktów projektowanej drogi, parkingów i innych elementów, wyniesienie wysokościowe w charakterystycznych przekrojach poprzecznych, sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej, inne czynności przewidziane w STWiORB oraz niezbędne do wykonania zadania.
2. Wycinka drzew kolidujących z inwestycją obejmuje ewentualne przycinanie gałęzi drzew przed ścięciem wraz z usunięciem (zniszczeniem) karpiny, drągowiny i gałęzi. Transport poza obręb robót oraz utylizacja materiału z karczowania w gestii Wykonawcy robót.
3. Roboty ziemne w tym usunięcie warstwy ziemi urodzajnej w zakresie niezbędnym do wykonania robót. Nadmiar humusu, który nie zostanie wykorzystany w ramach realizacji zadanie jest własnością Zamawiającego i należy go przetransportować w miejsce wskazane przez Zamawiającego w odległości do 10km od miejsca prowadzenia robót.
4. Roboty rozbiórkowe w tym:
a) Rozebranie trzech istniejących zbiorników kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi, zasypaniem piaskiem i zagęszczeniem,
b) Rozebranie istniejących chodników o nawierzchni z betonowych płyt chodnikowych wraz z podbudową,
c) Rozebranie istniejących nawierzchni dróg i parkingów z betonowych płyt chodnikowych (trylinki) wraz z podbudową
d) Rozebranie istniejących nawierzchni twardych z betonu lub betonu asfaltowego
e) Rozebranie istniejących krawężników betonowych wraz z ławą betonową
f) Rozebranie istniejących obrzeży chodnikowych wraz z ławą betonową
g) Rozebranie masztu na flagę
Materiały z rozbiórek nadające się do ponownego wykorzystania należy złożyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w odległości do 10,0 km od miejsca rozbiórki. Pozostałe materiały rozbiórek Wykonawca jest zobowiązany do zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami.
5. Roboty budowlane związane z wykonaniem jezdni o nawierzchni bitumicznej w tym:
a) korytowanie na głębokość ok.45 cm z wywozem nadmiaru urobku w miejsce wskazane przez Zamawiającego w odległości do 10 km od placu budowy,
b) wykonanie warstwy gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym
Rc (min) – 2,5 MPa grubości 20cm,
c) wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z kruszywa (0/31,5 mm) łamanego stabilizowanego mechanicznie grubości 20 cm,
d) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W o gr. 5cm,
e) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S o gr. 4cm.
6. Roboty budowlane związane z wykonaniem miejsc postojowych w tym:
a) korytowanie na głębokość ok.45 cm z wywozem nadmiaru urobku w miejsce wskazane przez Zamawiającego w odległości do 10 km od placu budowy,
b) wykonanie warstwy gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym Rc (min) – 2,5 MPa grubości 20cm,
c) wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z kruszywa (0/31,5 mm) łamanego stabilizowanego mechanicznie grubości 20 cm,
d) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, wibroprasowanej, w kolorze szarym gr. 8cm układanej na warstwie podsypki cementowo – piaskowej 1:4 gr. 4 cm.
7. Roboty budowlane związane z wykonaniem chodnika w tym:
a) korytowanie na głębokość ok.45 cm z wywozem nadmiaru urobku w miejsce wskazane przez Zamawiającego w odległości do 10 km od placu budowy,
b) wykonanie warstwy gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym
Rc (min) – 1,5 MPa grubości 15cm,
c) wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z kruszywa (0/31,5 mm) łamanego stabilizowanego mechanicznie grubości 15 cm,
d) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, wibroprasowanej, kolorowa gr. 8cm układanej na warstwie podsypki cementowo – piaskowej 1:4 gr. 4 cm.
8. Roboty budowlane związane z wykonaniem elementów ulic w tym:
a) montaż krawężników betonowych o wymiarach 15x30cm wraz z wykonaniem ławy z oporem z betonu C16/20 w ilości ok. 355m.
b) montaż obrzeży betonowych o wymiarach 8x30 wraz z wykonaniem ławy z oporem z betonu C16/20 w ilości ok. 60m,
9. Roboty budowlane związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej w tym:
a) Wykonanie kolektora kanalizacji deszczowej z rur PVC-U litych,
SN8 Dn250 x7,3mm o długości ok. 35m,
b) Wykonanie przykanalików z rur PVC-U litych, SN8 Dn200 x5,9mm o długości ok. 30m,
c) Wykonanie studni rewizyjnych (S1, S2, S3) betonowych o średnicy
1000 mm – 3szt,
d) Wykonanie studzienek ściekowych (WP1 - WP5) betonowych o średnicy 50cm, z osadnikiem wraz z włączeniami do studni rewizyjnych,
e) Regulację do poziomu rzędnych projektowych wszystkich istniejących studni kanalizacyjnych oraz studzienek dla zaworów wodociągowych lub gazowych będących na obszarze projektowanych nawierzchni.
10. Roboty budowlane związane z wykonaniem oznakowania pionowego i poziomego w tym:
a) Malowanie oznakowania poziomowego w kolorze niebieskim
b) Malowanie oznakowania poziomowego w kolorze białym
c) Malowanie oznaczeń miejsc K+R
d) Montaż oznakowania pionowego
11. Roboty wykończeniowe w tym, humusowanie i obsiewanie skarp i poboczy
na powierzchni ok. 550 m2.
12. Dostawa i montaż wiaty dla rowerów dwunawowej, w konstrukcji stalowej z wypełnieniem ścian bocznych poliwęglanem litym grubości min. 5mm, dach o pochyleniu jednostronnym. Konstrukcja stalowa ocynkowana i malowana - kolor i typ wiaty do uzgodnienia z Inwestorem. Pod wiatą należy zamontować stojaki dla rowerów ze stali nierdzewnej, umożliwiające parkowanie min. 20 rowerów jednocześnie (4szt).
13. Zakup, dostawa i montaż masztu na flagę. Maszt wykonany z kompozytu o wysokości min. 8,0 m. Kolor i typ do uzgodnienie z Inwestorem.
III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa min.: Projekt budowalny, , Projekt techniczny, Projekt wykonawczy, Specyfikacja Techniczna.
IV. Uwaga: Roboty budowlane będą realizowane na terenie funkcjonującej szkoły podstawowej. Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia robót w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników obiektu, w szczególności uczniów, pracowników szkoły oraz osób trzecich, a także do zapewnienia ciągłego i bezpiecznego dostępu do budynków oraz infrastruktury użytkowanej przez szkołę.
V. Wykonawca zobowiązany jest do odpowiedniego zabezpieczenia terenu robót, oznakowania miejsc niebezpiecznych oraz organizacji robót w sposób minimalizujący utrudnienia w funkcjonowaniu placówki.
VI. Zamawiający zaleca realizację zasadniczego zakresu robót w okresie wakacyjnym, tj. w czasie przerwy od zajęć dydaktycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233140-2 - Roboty drogowe
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
44212321-5 - Wiaty autobusowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519201,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 644870,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 519201,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kochanowicz Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.4) Miejscowość: Zielonka
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519201,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |