Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Alei Pokoju w Nowej Wsi Wielkiej
GMINA NOWA WIEŚ WIELKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350395
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350395/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 09:11
- Lokalizacja
- Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd1b71f7-8ea0-4ca3-8494-3373ca1b6557
- Identyfikator
- 5542863378
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350395 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Alei Pokoju w Nowej Wsi Wielkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA WIEŚ WIELKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-060
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 523206868
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@nowawieswielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowawieswielka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13014891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Alei Pokoju w Nowej Wsi Wielkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd1b71f7-8ea0-4ca3-8494-3373ca1b6557
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350395
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022939/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” przy Alei Pokoju w Nowej Wsi Wielkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255832
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPL.271.21.2026.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 775529,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko Orlik-2012” usytuowanego na działce 92/7 obręb Nowa Wieś Wielka, polegająca na wymianie nawierzchni z trawy syntetycznej na boisku do piłki nożnej. Istniejące boisko piłkarskie o wymiarach pola do gry 62x30m zostało wykonane z nawierzchni z trawy syntetycznej zasypanej granulatem SBR. Dla przywrócenia parametrów nawierzchni boiska do piłki nożnej oraz podniesienia jego trwałości zaprojektowano ułożenie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej na macie elastycznej e-layer.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) demontaż i utylizację istniejących bramek - 2 szt.,
2) maszynowe zdjęcie starej nawierzchni syntetycznej (min. szerokość poboru 150 cm) - 1860 m2,
3) wyrównanie całej płyty - 1860 m2,
4) uzupełnienie podbudowy miałem kamiennym o frakcji 0,075-5 mm na całej płycie boiska - warstwa 1 cm po zagęszczeniu i wyrównaniu płyty boiska - 19,84 m3,
5) utwardzenie płyty do Is>0,97,
6) ułożenie warstwy elastycznej -1860 m2 : Zamawiający wymaga zastosowania warstwy elastycznej w jednej z dwóch poniższych technologii:
• wariant A (in-situ): warstwa elastyczna wykonywana na mokro (in-situ) o grubości minimum 25 mm, na bazie granulatu SBR i lepiszcza poliuretanowego, układana maszynowo bezpośrednio na przygotowanym podłożu,
• wariant B (prefabrykowany): prefabrykowana warstwa elastyczna (shockpad) w postaci mat z pianki polietylenowej (PE) lub granulatu gumowego o grubości minimum 10 mm,
7) ułożenie trawy syntetycznej - 1860 m2,
8) wklejenie linii wyznaczających boisko,
9) zasypanie płyty boiska kwarcem i granulatem EPDM zgodnie z wymogami producenta,
10) utylizacja starej trawy syntetycznej, granulatu SBR oraz piasku - 45 t,
11) dostawa i montaż 2 szt. bramek do piłki nożnej 5x2m,
12) dostawa i montaż chorągiewek oznaczających narożniki pola gry - 4 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 825438,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 825438,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 825438,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BAYDO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532791231
7.3.3) Ulica: Poznańska 31/10
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-129
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 825438,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |