Opracowanie projektu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego (z wykorzystaniem obecnych tras)
GMINA UŚCIE GORLICKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350411
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 09:15
- Lokalizacja
- Uście Gorlickie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f834ced-e784-4a9b-ba71-d0ad2578a481
- Identyfikator
- 7382144864
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350411 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego (z wykorzystaniem obecnych tras)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UŚCIE GORLICKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892759
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 80
1.5.2.) Miejscowość: Uście Gorlickie
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-315
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 351 60 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usciegorlickie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usciegorlickie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f834ced-e784-4a9b-ba71-d0ad2578a4811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ropa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 491892660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ---
1.5.2.) Miejscowość: Ropa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-312
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183534014
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@eu-ropa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eu-ropa.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie projektu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego (z wykorzystaniem obecnych tras)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f834ced-e784-4a9b-ba71-d0ad2578a481
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030419/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie projektu przebiegu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego (z wykorzystaniem obecnych tras)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318076
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191666,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu projektu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego na terenie Gminy Uście Gorlickie. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie decyzji administracyjnych. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie z podziałem na dwa etapy zgodnie z
poniższym podziałem:
Etap I – sporządzenie mapy do celów projektowych oraz na jej podstawie opracowanie wstępnych założeń przyjętych
rozwiązań projektowych, w uzgodnieniu z Zamawiającym oraz – w przypadku takiej konieczności – z właściwym zarządcą
drogi.
Etap II w tym:
Opracowanie:
a) projektu zagospodarowania terenu;
b) projektu architektoniczno-budowlanego;
c) projektu technicznego;
d) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych;
e) kosztorysu inwestorskiego;
f) przedmiaru robót;
Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wszelkich niezbędnych uzgodnień oraz uzyskania wymaganych opinii w celu
opracowania dokumentacji projektowej, a także do uzyskania w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę lub
dokonania skutecznego zgłoszenia zamiaru wykonania robót, bądź uzyskania dokumentów potwierdzających, że ww. roboty
nie wymagają zgłoszenia ani pozwolenia. Opracowaną dokumentację projektową, należy przedłożyć Zamawiającemu w celu
jej ostatecznej akceptacji, odpowiednio:
1)Ogólne założenia do projektowania (wstępne założenia projektowe) przed przystąpieniem do sporządzenia projektu,
zgodnie z terminem wskazanym w Rozdziale IV SWZ.
2)Projekt architektoniczno-budowlany przed wystąpieniem z wnioskiem o pozwolenie na budowę lub przed zgłoszeniem
robót.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za zgodność dokumentacji projektowej z obowiązującymi w Polsce przepisami
prawa i normami.
Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do:
1)opracowania i uzyskania zatwierdzenia projektu tymczasowej i docelowej organizacji ruchu przez Organ Zarządzający
Ruchem;
2)Aktualizacji kosztorysu inwestorskiego przed rozpoczęciem procedury przetargowej na roboty budowlane;
3)Przygotowanie wyjaśnień, odpowiedzi do opracowanej dokumentacji i przekazywanie ich Zamawiającemu w
wyznaczonym przez niego terminie, podczas prowadzenia postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót
budowlanych.
Wykonawca zobowiązuje się do nieodpłatnego usuwania wad dokumentacji projektowej ujawnionych zarówno na etapie
uzyskiwania decyzji administracyjnych, jak również w trakcie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie tej
dokumentacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Projekt koncepcyjny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |