„DOSTAWA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH DO OZNACZANIA MORFOLOGII KRWI WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350438
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-20 09:25
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-131abe60-20d5-449b-8c0d-697d6a3b53b0
- Identyfikator
- 7751058587
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350438 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„DOSTAWA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH DO OZNACZANIA MORFOLOGII KRWI WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610320540
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zachodnia 6
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zozleczyca@zozleczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zozleczyca.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-131abe60-20d5-449b-8c0d-697d6a3b53b01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„DOSTAWA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH DO OZNACZANIA MORFOLOGII KRWI WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-131abe60-20d5-449b-8c0d-697d6a3b53b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00105913/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa odczynników do oznaczeń hematologicznych z dzierżawą analizatora.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317892
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.ZP.382-24/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup i dostarczenie przez Wykonawcę) PRZEZ OKRES KOLEJNYCH 36 MIESIĘCY do Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy towaru w postaci odczynników chemicznych do oznaczania morfologii krwi wraz z dzierżawą kompatybilnego analizatora oraz analizatora back – up. Ilość badań na cały okres trwania umowy wynosi szacunkowo – 92 100 oznaczeń + 600 oznaczeń retikulocytów, jakie Zamawiający zamierza przeprowadzić. Do powyższego zestawienia Wykonawca zaoferuje odpowiednie odczynniki, których spektrum działania zapewni minimalizację kosztów badań. Należy obliczyć ilości niezbędnych odczynników uwzględniając stabilność po otwarciu, przy przechowywaniu na pokładzie analizatora lub w zewnętrznej lodówce/ zamrażarce. Ilość zamawianych odczynników wynikać będzie z potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zapłaci za faktycznie zamówioną i dostarczoną ilość odczynników. W cenę oferty Wykonawca wliczy wszystkie komponenty wraz z kontrolami niezbędne do przeprowadzenia powyższej ilości badań, zapewniające również ciągłość działania urządzenia – analizatorów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225331,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225331,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225331,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sysmex Polska sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222772467
7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie 176
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-486
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225331,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |