Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa segmentu C w budynku Szkoły Podstawowej w Waksmundzie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na żłobek i przedszkole
Gmina Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350452
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350452/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 09:29
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f40c4ef3-6a3e-4f51-ab5c-72f4b10e3258
- Identyfikator
- 7352833352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350452 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa segmentu C w budynku Szkoły Podstawowej w Waksmundzie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na żłobek i przedszkole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bulwarowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa segmentu C w budynku Szkoły Podstawowej w Waksmundzie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na żłobek i przedszkole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f40c4ef3-6a3e-4f51-ab5c-72f4b10e3258
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350452
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043369/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa segmentu C w budynku Szkoły Podstawowej w Waksmundzie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na żłobek i przedszkole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1. pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+, w ramach priorytetu 2 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI-ZP.271.1.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa, przebudowa i nadbudowa segmentu C w budynku Szkoły Podstawowej w Waksmundzie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na żłobek i przedszkole w zakresie:
• dobudowy od strony południowej nowoprojektowanej części budynku stanowiącej przedsionek wejściowy i szyb windowy,
• rozbudowy wewnętrznej instalacji energii elektrycznej kablem ziemnym od złącza na północnej elewacji budynku,
• rozbiórki fragmentu dachu i wykonanie nowego nad szybem windowym,
• wykonanie fundamentów, ścian i stropu szybu , budowy więźby dachowej, wykonanie pokrycia, wykonanie nowego wyglądu dachowego, wykonanie ocieplenia oraz częściowej jego wymiany, wykonanie i montaż elementu dekoracji kratowej,
• rozbiórki posadzek, wykonanie izolacji podposadzkowych,
• demontaż starych instalacji i urządzeń,
• wykonanie przebudowy i nowych wewnętrznych instalacji kanalizacji deszczowej, sanitarnej, energii elektrycznej i c.o,
• przebudowy instalacji hydrantowej,
• przebudowy ścian wewnętrznych dla nowego układu funkcjonalnego,
• demontaż stolarki drzwiowej i okiennej,
• montaż nowej stolarki drzwiowej i okiennej w tym ognioodpornej stolarki drzwiowej i okiennej,
• prace wykończeniowe - tynki, posadzki, obudowa centrali wentylacyjnej,
• montaż osprzętu, montaż osłon na grzejniki,
• wykonanie ocieplenia zewnętrznego, montaż parapetów w wymienianych otworach okiennych, wykonanie tynków zewnętrznych,
• wykonanie nowych systemów wentylacji mechanicznej i rekuperacji, demontaż starego systemu wentylacji,
• przebudowy instalacji systemu oddymiania i monitoringu,
• wyposażenie pomieszczeń budynku w meble, wyposażenie ruchome, sprzęt elektroniczny,
• przebudowy posadzki zewnętrznej dojścia przy budynku,
• oznakowanie budynku,
• wykonanie ogrodzenia istniejącego placu zabaw.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45215221-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków opieki dziennej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2846304,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4347263,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3271349,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OMYLAK PIOTR SONA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352593623
7.3.4) Miejscowość: Lipnica Wielka 111
7.3.5) Kod pocztowy: 34-483
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3271349,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |