Świadczenie usług kafeteryjnych dla Pracowników Spółki Aplikacje Krytyczne, polegających na zapewnieniu dostępu do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350514
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-20 09:43
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d349803-f702-4a44-99d6-5e132199c7a8
Identyfikator
5272773492
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi świadczone przez ośrodki sportoweUsługi sportoweUsługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

NAIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
1 240 781,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350514 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług kafeteryjnych dla Pracowników Spółki Aplikacje Krytyczne, polegających na zapewnieniu dostępu do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364760520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielna 132/134

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-805

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zakupy@akmf.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.akmf.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.akmf.pl/open-preview-auction.html/341417

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność związana z oprogramowaniem

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług kafeteryjnych dla Pracowników Spółki Aplikacje Krytyczne, polegających na zapewnieniu dostępu do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d349803-f702-4a44-99d6-5e132199c7a8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259778

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP/2026/4/WNP-002671

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kafeteryjnych dla Pracowników Spółki Aplikacje Krytyczne, polegających na zapewnieniu dostępu do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych przez okres 18 miesięcy w następujących kategoriach:
1) Sport i rekreacja;
2) Kultura, oświata, wypoczynek i inne;
3) Dodatkowe usługi kafeteryjne, oferowane przez Wykonawcę finansowane ze środków własnych Pracowników
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również wdrożenie, uruchomienie i utrzymanie Platformy kafeteryjnej celem korzystania z Usług kafeteryjnych przez cały okres świadczenia usługi.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

92600000-7 - Usługi sportowe

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1212840,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1230531,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1212840,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NAIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8133823213

7.3.3) Ulica: ul. Piecewska 34B

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-288

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1240781,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z Rozdziałem XVIII ust. 6 Specyfikacji Warunków Zamówienia: „Zamawiający zastrzega, że łączna cena brutto oferty służy jedynie do celów porównawczych i wyłonienia oferty najkorzystniejszej, wg kryterium oceny ofert wskazanego w Rozdziale XIX SWZ. Wartość oferty brutto przedmiotu zamówienia nie stanowi całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy. Ostateczne wynagrodzenie Wykonawcy wynikać będzie z faktycznie zrealizowanych przez Zamawiającego usług, przez cały okres obowiązywania umowy. Do umowy jako maksymalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy zostanie wpisana kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą nastąpią na podstawie cen wskazanych w ofercie Wykonawcy.”.
W SEKCJA VIII UMOWA pkt 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej wskazane zostało maksymalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy.
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi