Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową.

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350530
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-20 09:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1b71b07-a685-4c49-948d-9a326a640445
Identyfikator
1132097244
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350530 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mińska 25

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-808

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatwarszawa@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1b71b07-a685-4c49-948d-9a326a640445

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114622/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OWA.D-3.2421.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W w/w postępowaniu do terminu składnia ofert tj. do dn. 10.07.2026r. do godz. 11:30 nie wpłynęła żadna oferta.
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy