Dostawa agregatu chłodniczego wraz z wymianą instalacji chłodniczej na lodowisku w Siedlcach
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350554
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350554/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-20 09:51
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bae19cbc-da09-429b-847a-70a034f6dfa5
- Identyfikator
- 8211709998
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350554 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatu chłodniczego wraz z wymianą instalacji chłodniczej
na lodowisku w Siedlcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 710453717
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256442399
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.kalicka@arm.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arm.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bae19cbc-da09-429b-847a-70a034f6dfa51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot prawa handlowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność obiektów sportowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatu chłodniczego wraz z wymianą instalacji chłodniczejna lodowisku w Siedlcach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bae19cbc-da09-429b-847a-70a034f6dfa5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350554
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312256
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ARMS/009/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 897900 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu chłodniczego wraz z wymianą instalacji chłodniczej na lodowisku w Siedlcach przy ul. B. Prusa 6 obejmująca:
1/ kompleksowe zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz rozruch technologiczny fabrycznie nowej wytwornicy wody lodowej,
2/ dostawa i montaż pionowego sprzęgła w formie zbiornika buforowego chłodu o pojemności od 1500 do 2500 litrów,
3/ dostawa i montaż dedykowanego zestawu pompowego dla obiegu zewnętrznego: zbiornik buforowy (1500–2500 l) – płyta lodowiska
4/ wykonanie nowego układu rurociągów glikolowych transportujących chłód, łączących agregaty chłodnicze ze zbiornikiem buforowym (1500–2500 l) oraz istniejącą płytą lodowiska,
5/ wykonanie kompletnej instalacji odprowadzania i zagospodarowania ciepła odpadowego z nowego agregatu chłodniczego do instalacji Centralnego Ogrzewania (CO) budynku magazynowego,
6/ prace towarzyszące i uruchomieniowe.
Szczegółowy opis przemiotu zamówieni stanowi załacznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42513000-5 - Urządzenia chłodnicze i mrożące
45212211-8 - Roboty budowlane w zakresie lodowisk
45321000-3 - Izolacja cieplna
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
42511110-5 - Pompy grzewcze
42122000-0 - Pompy
44621200-1 - Kotły grzewcze
24951311-8 - Środki zapobiegające zamarzaniu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty albo oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 971700 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |