Budowa magazynu OL i OC – etap I

GMINA SOŚNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350589
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350589/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 09:57
Lokalizacja
Sośno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9c00608-2443-4167-948f-8912066578af
Identyfikator
5611501604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnejRoboty budowlane w zakresie budowy magazynówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiWznoszenie konstrukcji budynkówKonstrukcje z betonu zbrojonegoBetonowanieZbrojenieRoboty murarskie i muroweBetonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneIzolacja cieplnaRoboty izolacyjneOchrona odgromowaInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie i wykładanie podłógRoboty elewacyjneRoboty malarskieRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie sufitów podwieszanychWznoszenie rusztowańDemontaż rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD TRANSPORTU I USŁUG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSępólno Krajeńskie, PL · lot 0
590 961,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350589 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu OL i OC – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOŚNO

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Sośno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350955

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Sośno

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-412

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-sosno.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9c00608-2443-4167-948f-8912066578af

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynu OL i OC – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9c00608-2443-4167-948f-8912066578af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005101/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa magazynu OL i OC – etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266494

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa magazynu OL i OC – etap I”, poprzez budowę zaplecza sali wiejskiej wraz z garażem Ochotniczej Straży Pożarnej w Toninku. Lokalizacja: dz. nr ew. 86/1, obręb 0015 Toninek, jednostka ewidencyjna 041303_2 Sośno, powiat sępoleński, województwo kujawsko – pomorskie. Zadanie obejmuje roboty branży budowlanej.
Charakterystyczne parametry techniczne budynku :
1) proj. powierzchnia zabudowy – 85,40 m2;
2) proj. powierzchnia użytkowa budynku – 66,44 m2;
3) proj. kubatura budowy – 526,19 m3;
4) proj. wysokość budynku 7,98 m;
5) proj. dach – dach naczółkowy w konstrukcji drewnianej, dwuspadowy o kącie nachylenia 45°, pokryty dachówką karpiówką;
6) proj. obiekt jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, wykonanie pomieszczeń bez progów, na jednakowej wysokości płaszczyzny podłóg, dostęp do budynku z poziomu terenu bez konieczności wykonania specjalnego podjazdu.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz dokumentacja projektowa i uzgodnienia stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
Inwestycja prowadzona będzie na podstawie pozwolenia na budowę nr AB.6740.243.2025 z dn. 06 lutego 2026 r. wydanego przez Starostę Sępoleńskiego - stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ.
UWAGA! Zamawiający zwraca uwagę, że zarówno dokumentacje projektowe, jak i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiOR) zostały sporządzone dla szerszego zakresu inwestycji. Niniejszym zamówieniem objęte są wyłącznie elementy wskazane w projekcie umowy (załącznik nr 3 do SWZ) oraz wymienione w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 590961,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 705000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 590961,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Transportu i Usług Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340853529

7.3.4) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 590961,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane w ramach zadania pn. „Budowa magazynu OL i OC – etap I”, zgodnie z umową nr 72.1.3/OLiOC/WBZK/2026, w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane