„Dostawa mieszanek gumowych do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”

„Poltegor – Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00521959
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00521959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-30 12:16
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47fbe9cd-555d-4a5b-be04-a42e516097ac
Identyfikator
8960005532
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby z gumy niewulkanizowanej

Wykonawcy

2 przyznane

VULCAN BELTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
405 900 PLN
GUMA WICHEREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOborniki, PL · lot 1
350 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521959 z dnia 2024-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa mieszanek gumowych do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: „Poltegor – Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006333984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 25

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-616

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poltegor@igo.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.igo.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47fbe9cd-555d-4a5b-be04-a42e516097ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa mieszanek gumowych do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47fbe9cd-555d-4a5b-be04-a42e516097ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00576956/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 „Dostawa mieszanek gumowych do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439366

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NT/2024/3

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 606000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 obejmuje: dostarczenie mieszanki gumowej okładkowej (bieżnik 60) do wulkanizacji profili gumowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 19512000-8 - Wyroby z gumy niewulkanizowanej

4.5.5.) Wartość części: 330000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 obejmuje: dostarczenie mieszanki gumowej olejoodpornej do wulkanizacji profili gumowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 19512000-8 - Wyroby z gumy niewulkanizowanej

4.5.5.) Wartość części: 276000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VULCAN BELTS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342652702

7.3.3) Ulica: UL. SPRAWIEDLIWOŚCI 6

7.3.4) Miejscowość: PRUSZKÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-28

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GUMA WICHEREK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7870006266

7.3.3) Ulica: Ul. Obrzycka 23

7.3.4) Miejscowość: Oborniki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-28

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dla części 1 szacowna ilość zapotrzebowania mieszanki gumowej okładkowej to 20 ton. Wykonawca Vulcan Belts sp. z o.o. złożył ofertę na kwotę 16,48 zł brutto za 1 kg mieszanki gumowej okładkowej, a drugi wykonawca Guma Wicherek sp. z o.o. sk. złożył ofertę na kwotę 18,44 zł brutto za 1 kg mieszanki gumowej okładkowej . Cena brutto za zakładaną ilość mieszanki to 329 600 zł brutto w przypadku Vulcan Belts sp. z o.o. i 368 800 zł brutto w przypadku Guma Wicherek sp. z o.o.
Dla części 2 szacowna ilość zapotrzebowania mieszanki gumowej olejoodpornej to 15 ton. Wykonawca Guma Wicherek sp. z o.o. sk. złożył ofertę na kwotę 22,63 zł brutto za 1 kg mieszanki gumowej olejoodpornej. Cena brutto za zakładaną ilość mieszanki to 339 450 zł brutto.
2024-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy