Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 3

Sąd Okręgowy w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350680
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350680/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-20 10:16
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-920555b9-394d-4b79-bd9e-24a2c1751ec8
Identyfikator
8391424606
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL · lot 0
33 456 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350680 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 7

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@slupsk.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupsk.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-920555b9-394d-4b79-bd9e-24a2c1751ec8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-920555b9-394d-4b79-bd9e-24a2c1751ec8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350680

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125841/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przedłużenie subskrypcji oprogramowania repertoryjno-biurowego SAWA, modułu Wymiana Międzyinstancyjna i Systemu Centralnego Wydruku firmy Currenda, w SO w Słupsku, SR w Bytowie i SR w Miastku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy PZP. Zamówienie może zostać udzielone tylko jednemu Wykonawcy z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów. Wykonawca jest autorem oprogramowania, posiada wyłączne prawa autorskie, w związku z czym wszelkie zmiany oraz aktualizacje mogą być wykonywane tylko przez autora systemu. Wykonawca dokładnie zna strukturę, co zapewnia pełną kompatybilność i jest gwarantem poprawności działania oprogramowania. Brak jest możliwości zastosowania alternatywnego rozwiązania, żaden inny Wykonawca nie ma możliwości wykonania przedmiotu zamówienia, które jest niezbędne do realizacji ustawowych zadań Zamawiającego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.261.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 27200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa przedłużenia subskrypcji modułu System Centralnego Wydruku firmy Currenda sp. z o.o., w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i Sądzie Rejonowym w Miastku w okresie 01.08.2026-31.07.2027

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Currenda sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191764433

7.3.3) Ulica: Al. Niepodległości 703A

7.3.4) Miejscowość: Sopot

7.3.5) Kod pocztowy: 81-853

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33456,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-01 do 2027-07-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy Ogłoszenie 2026/BZP 00310279/01 z dnia 26 czerwca 2026
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi