Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku
POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350696
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 10:18
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f37a331-cccf-4917-acc9-289957d02cc6
- Identyfikator
- 5831066122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350696 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
1.3.) Oddział zamawiającego: Pomorski Urząd Wojewódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514242
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Okopowa 21/27
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-810
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@gdansk.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/uw-pomorski
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f37a331-cccf-4917-acc9-289957d02cc6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00144320/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
postępowanie na „Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku” zostało unieważnione, a pierwotne warunki nie zostały w istotny sposób zmienione.
uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania: w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: BL-I.272.7.2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BL-XII.272.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia, dokumentacją techniczną – część poufna, stanowiąca załącznik nr 1a do Zaproszenia, projektowanymi postanowieniami umownymi stanowiącymi załącznik nr 3 do Zaproszenia, projektem wykonawczym stanowiącym załącznik nr 8 do Zaproszenia oraz STWIORB stanowiącą załącznik nr 9 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 - Układanie kabli
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
32412000-4 - Sieci komunikacyjne
32562000-0 - Kable światłowodowe
32421000-0 - Okablowanie sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, Wykonawca w dniu 17 lipca 2026 r. odstąpił od udziału w negocjacjach.| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |