Przygotowanie uroczystej kolacji dla uczestników 33. Konferencji Redaktorów Czasopism Akademickich i Portali Uczelnianych
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350707
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 10:21
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f9f0c84-89fd-449d-9ba5-78dcd5cbef40
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350707 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie uroczystej kolacji dla uczestników 33. Konferencji Redaktorów Czasopism Akademickich i Portali Uczelnianych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie uroczystej kolacji dla uczestników 33. Konferencji Redaktorów Czasopism Akademickich i Portali Uczelnianych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f9f0c84-89fd-449d-9ba5-78dcd5cbef40
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001722/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 usługi restauracyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331727
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/129/2026/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 233400 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 9200 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest zorganizowanie uroczystej kolacji w dniu 23.09.2026 w godzinach 19:00-22:00 (3 godziny) dla uczestników 33. Konferencji Redaktorów Czasopism Akademickich i Portali Uczelnianych.
W ramach świadczonej usługi Wykonawca zobowiązany jest zapewnić:
1. Zupa
Tradycyjna zupa rybna (250 ml)
50 porcji (30 osób zamówienie podstawowe + 20 osób opcja)
Borowikowa z kluseczkami (250 ml)
50 porcji (30 osób zamówienie podstawowe + 20 osób opcja)
2. Dania główne
Filet z sandacza (180 g) frytki z batatów, majonezem truflowy, sałatka sezonowa
50 porcji (30 osób zamówienie podstawowe + 20 osób opcja)
Pierś z kaczki (180 g) fondant ziemniaczany, zasmażana czerwona kapusta z rodzynkami, żurawinowy demi glace
50 porcji (30 osób zamówienie podstawowe + 20 osób opcja)
3. Dania wegetariańskie (alternatywnie) 10-15% wszystkich porcji
Wegetariańska zupa pomidorowa (250 ml)
Kalafior grillowany (200 g) mus z selera, sos serowy, panko, oliwa z ziołami
3. Deser
Szarlotka na ciepło z lodami (160 g)
50 porcji (30 osób zamówienie podstawowe + 20 osób opcja)
Deser lodowy (160 g)
50 porcji (30 osób zamówienie podstawowe + 20 osób opcja)
7. Napoje
Kawa i herbata, mleko do kawy, mleko owsiane, woda - bez ograniczeń
9. Obsługa
3 kelnerów do obsługi gości.
Ponadto Wykonawca zobowiązany jest zapewnić:
- pełną elegancką zastawę ceramiczną i szklaną oraz sztućce,
- eleganckie nakrycie stołów na uroczystą kolację.
Zamawiający w ramach zamówienia podstawowego gwarantuje obecność minimum 30 gości na obiedzie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, zwiększenia liczby osób, dla których świadczona ma być usługa o dodatkowe 20 osób. Maksymalna liczba osób obecnych na posiłku to 50.
Zamawiający zobowiązuje się do podania ostatecznej liczby osób obecnych na obiedzie, tj. zamawianych posiłków, najpóźniej na 3 dni przed planową datą wydarzenia.
Zamawiający wymaga:
1) przyrządzania posiłków w dniu świadczenia usług;
2) przygotowywania potraw z surowców wysokiej jakości, świeżych, naturalnych, mało przetworzonych, z ograniczoną ilością substancji konserwujących, zagęszczających, barwiących lub sztucznie aromatyzowanych. Posiłki nie mogą być wykonywane z produktów typu instant, sosy w pudełku oraz produktów gotowych. W przypadku produktów przetworzonych, takich jak kawa, herbata, woda, cukier, mleko, itp. zobowiązuje się Wykonawcę, że będą one posiadać datę przydatności do spożycia wygasającą nie wcześniej niż na 1 miesiąc przed dniem wykonania usług;
3) posiłki muszą być serwowane do stolików;
4) stoliki muszą się znajdować na jednej kondygnacji lokalu;
5) przeznaczony czas na usługę łącznie z konsumpcją to maksymalnie 3 godziny;
6) dania i napoje gorące powinny posiadać odpowiednią temperaturę w momencie podawania;
7) uwzględnienia w ramach menu posiłku specjalnego np. bezglutenowego/wegetariańskiego w sytuacji udziału w spotkaniu osób o szczególnych potrzebach; Zamawiający poinformuje Wykonawcę o takiej sytuacji w terminie min. 7 dni przed planowanym terminem świadczenia usługi;
8) siedziba lokalu musi znajdować się maksymalnie 100 m od brzegu morza na terenie Gdyni;
9) lokal musi posiadać taras zadaszony - z możliwością osłonięcia od wiatru i ogrzewany w razie konieczności oraz z widokiem na zatokę;
10) lokal musi wydzielić część sali dla gości Zamawiającego wraz z miejscem do powieszenia płaszczy/kurtek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt. 1 brak ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |