„Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi gminnej nr 209011P ul. Długa w Wapnie etap II”
GMINA WAPNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350850
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350850/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 10:56
- Lokalizacja
- Wapno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c6fb19c-0cfd-4bd1-826a-24cd541636cd
- Identyfikator
- 7661989939
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350850 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi gminnej nr 209011P ul. Długa w Wapnie etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WAPNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791320
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Solna 1/3
1.5.2.) Miejscowość: Wapno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-120
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672611459
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wapno@wokiss.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wapno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c6fb19c-0cfd-4bd1-826a-24cd541636cd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi gminnej nr 209011P ul. Długa w Wapnie etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c6fb19c-0cfd-4bd1-826a-24cd541636cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350850
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076414/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi gminnej nr 209011P ul. Długa w Wapnie - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Priorytet 08 "Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)" Działania 08.01 "Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)" Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309062
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.41.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi gminnej nr 209011P etap II z dopuszczeniem ruchu pieszego przy ulicy Długiej w Wapnie. Jest to kolejny etap inwestycji objęty ostateczną decyzją o pozwoleniu na budowę nr 80/25 z dnia 27 marca 2025 r. Projektowana ścieżka rowerowa zlokalizowana jest na działce nr 452. Teren jest porośnięty trawą a wzdłuż projektowanej ścieżki znajdują się wjazdy do posesji oraz zjazdy na pola.
Parametry techniczne:
- początek projektowanego odcinka zlokalizowany jest w km 0+000, koniec w km 0+521
- nawierzchnia asfaltowa szer. 2,0 m
- obramowania obrzeżem beton. 8/30
- wjazdy do posesji z kostki beton. grub. 8 cm obramowane obrzeżem beton. 12/25
- zjazdy na pola z drogi gminnej
Przy ścieżce rowerowej zlokalizowano stacje naprawy rowerów wraz z oświetleniem.
Konstrukcja nawierzchni:
Ścieżka rowerowa:
- warstwa ścieralna masy asfaltowej grub. 5 cm
- podbudowa z kruszywa 0/31,5, grub. 15 cm
- warstwa odcinająca z piasku grub. 10 cm
Konstrukcja przez wjazd:
-nawierzchnia z kostki bet. grub. 5 cm
- podsypka cementowo piaskowa grub. 3 cm
- podbudowa KŁ SM grub. 3 cm
- warstwa odcinająca z piasku grub. 10 cm
Konstrukcja wjazdu na pole od strony jezdni:
- warstwa ścieralna z AC5s grub. 5 cm
- podbudowa KŁ SM grub. 15 cm
Konstrukcja wjazdu od strony pola:
- umocnienie kruszywem
- przepust rurowy przekrój 300
Oznakowanie pionowe i poziome:
- zaprojektowano oznakowanie pionowe, zamontowane na wysięgnikach oraz na słupku prostym
- zaprojektowano oznakowanie poziome ręcznie malowane.
Oznakowanie bezpieczeństwa ruchu:
- bariera U11a
Szczegółowy zakres zadania zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SWZ.
Podczas realizacji zamówienia należy:
- stosować materiały przyjaznych środowisku,
- ograniczyć emisję lub zużycie energii,
- stosować się do wymagań dotyczących recyklingu oraz gospodarki odpadami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487610,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 686859,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487610,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO-LAB Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5621807635
7.3.4) Miejscowość: Januszkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 88-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487610,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |