Remont części pomieszczeń w budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie
Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350858
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 10:58
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0a98376-ba86-47b7-ae39-caf7c06b37f5
- Identyfikator
- 5881739267
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350858 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części pomieszczeń w budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000207540
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 277C
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 672 23 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bozp.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.osw2wejherowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13225951.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części pomieszczeń w budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0a98376-ba86-47b7-ae39-caf7c06b37f5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044305/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja budynku nr 1 SOSW nr 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP2/3/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 725204,65 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 392727,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont części pomieszczeń i w budynku nr 1 Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie, przy ul. Sobieskiego 277C.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie następujących robót budowlanych:
1) Roboty rozbiórkowe:
a) rozebranie wykładziny PCV klejonej do podłoża w korytarzu na parterze, I i II piętrze oraz w pomieszczeniach nr 109 i 113,
b) rozebranie warstwy wyrównawczej w korytarzu na parterze, I i II piętrze oraz w pomieszczeniach nr 109 i 113,
c) nacięcie piła diamentową warstwy farby nad cokołem
d) demontaż kratek wentylacyjnych i parapetów okiennych w remontowanych pomieszczeniach (bez korytarzy),
e) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek,
2) Roboty murarskie
a) osadzenie parapetów okiennych,
b) osadzenie kratek wentylacyjnych.
3) Roboty tynkarskie i okładzinowe:
a) cekolowanie ścian i sufitów w remontowanych pomieszczeniach,
b) montaż odbojnicy winidurowej w pomieszczeniu nr 109, 110 i 118.
4) Roboty posadzkowe:
a) warstwa wyrównawcza z zaprawy cementowej w korytarzu na parterze, I i II piętrze oraz w pomieszczeniach nr 109 i 113,
b) warstwa wyrównująca z zaprawy samopoziomującej,
c) posadzka z wykładziny PCV z z cokolikiem,
d) posadzka z płytek gresowych antypoślizgowych z cokolikiem w pomieszczeniu nr 0.16 i w wejściach do budynku,
e) ułożenie płytek gresowych antypoślizgowych na pierwszych stopniach schodowych w poziomie parteru, I i II piętra.
5) Stolarka drzwiowa:
- wymiana drzwi wewnętrznych na nowe „90” pełne, dźwiękoszczelne dB42 w pomieszczeniu nr 109
6) Roboty malarskie:
a) zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitów,
b) malowanie ścian i sufitów w pomieszczeniu nr 11, 109, 110, 113 oraz 208/209,
c) malowanie ścian wielobarwną farbą żywiczno-akrylową w pomieszczeniu nr 118 oraz 208/209
7) Roboty sanitarne:
- demontaż i ponowny montaż grzejników stalowych płytowych w remontowanych pomieszczeniach.
8) Roboty elektryczne:
a) demontaż i ponowny montaż łączników, gniazd wtyczkowych, opraw oświetleniowych, oznakowań ewakuacyjnych i osprzętu elektrycznego w malowanych pomieszczeniach,
b) schowanie istniejących przewodów pod tynk z wykuciem i zaprawianiem bruzd w malowanych pomieszczeniach,
c) wymiana opraw oświetleniowych na nowe LED 40W w pomieszczeniu nr 109 i 113,
d) montaż gniazd wtyczkowych wraz z doprowadzeniem zasilania z wykuciem i zaprawianiem bruzd w pomieszczeniu nr 109 i 113,
e) montaż gniazd głośnikowych podtynkowych w pomieszczeniu nr 208/209.
9) pozostałe zadania:
- wyniesienie mebli na korytarze, zabezpieczenie ich folią oraz ponowne wniesienie z ustawieniem mebli włącznie, uprzątnięcie remontowanych pomieszczeń z doprowadzeniem ich do stanu przed remontem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338459,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 416607,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338459,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Woj-Mar Mariusz Gustowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5881391781
7.3.3) Ulica: Kwiatowa 8
7.3.4) Miejscowość: Sopieszyno
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338459,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-218.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |