Kompleksowy remont zaplecza sanitarno-garderobianego Filharmonii Dolnośląskiej dla zwiększenia dostępności i jakości usług kulturalnych – ETAP 1
Filharmonia Dolnośląska im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350862
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 10:59
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e937ea3-9e45-45ae-9492-222e4856638e
- Identyfikator
- 6110052886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350862 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowy remont zaplecza sanitarno-garderobianego Filharmonii Dolnośląskiej dla zwiększenia dostępności i jakości usług kulturalnych – ETAP 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Filharmonia Dolnośląska im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 60
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@filharmoniadolnoslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.filharmonia.jgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e937ea3-9e45-45ae-9492-222e4856638e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowy remont zaplecza sanitarno-garderobianego Filharmonii Dolnośląskiej dla zwiększenia dostępności i jakości usług kulturalnych – ETAP 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e937ea3-9e45-45ae-9492-222e4856638e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027582/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowy remont zaplecza sanitarno-garderobianego Filharmonii Dolnośląskiej dla zwiększenia dostępności i jakości usług kulturalnych – ETAP 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontowych robót budowlanych zaplecza sanitarno-garderobianego w budynku Filharmonii Dolnośląskiej im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze, położonym przy ul. Piłsudskiego 60 w 58-500 Jelenia Góra. Roboty obejmować będą remont 15 pomieszczeń sanitarnych oraz 1 garderoby.
2.2 Zakres robót obejmuje m.in.:
2.2.1 wymianę okładzin ściennych i podłogowych,
2.2.2 malowanie ścian i sufitów,
2.2.3 prace instalacyjne branży sanitarnej i elektrycznej,
2.2.4 biały montaż,
2.2.5 wywóz i utylizację odpadów budowlanych,
2.2.6 zabezpieczenie i wygrodzenie terenu robót,
2.2.7 zlokalizowanie i przygotowanie zaplecza placu budowy wg swoich potrzeb i na swój koszt,
2.2.8 zapewnienie dozoru mienia na własny koszt,
2.2.9 ponoszenie pełnej odpowiedzialności za stosowanie i bezpieczeństwo wszelkich działań prowadzonych na terenie robót i poza nim, a związanych z wykonywaniem przedmiotu umowy,
2.2.10 uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót, zaplecza budowy jak i terenów sąsiadujących zajętych lub użytkowanych przez Wykonawcę w tym dokonania na własny koszt renowacji zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku prac obiektów, dróg lub ich fragmentów, nawierzchni lub instalacji;
2.2.11 zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż tablicy informacyjnej w miejscu i wskazanym przez Zamawiającego, wg wytycznych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych. Przed wykonaniem tablicy jej projekt musi uzyskać akceptację Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |