Zmiana granic obrębów 0007 Nadwiślanka i 0014 Stężyca wchodzących w skład jednostki ewidencyjnej 061605_2 Stężyca

POWIAT RYCKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350864
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-20 10:59
Lokalizacja
Ryki, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb8bedcf-a13b-4f6b-b70f-7240b93e0fb8
Identyfikator
5060019023
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi bazy danych

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Geodezyjne GEO PAWEŁ BANYLeopoldów, PL · lot 0
14 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350864 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zmiana granic obrębów 0007 Nadwiślanka i 0014 Stężyca wchodzących w skład jednostki ewidencyjnej 061605_2 Stężyca

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RYCKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Rykach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leona Wyczółkowskiego 10a

1.5.2.) Miejscowość: Ryki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 865 74 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: geodezja@ryki.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ryki.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatrycki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zmiana granic obrębów 0007 Nadwiślanka i 0014 Stężyca wchodzących w skład jednostki ewidencyjnej 061605_2 Stężyca

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb8bedcf-a13b-4f6b-b70f-7240b93e0fb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083892/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Zmiana granic obrębów 0007 Nadwiślanka i 0014 Stężyca wchodzących w skład jednostki ewidencyjnej 061605_2 Stężyca

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.272.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są pracy, których celem jest połączenie dwóch części niespójnego obszarowo obrębu Nadwiślanka, polegające na przeniesieniu działek z obrębu 0014 – Stężyca o numerach: 1134/1, 1136/1, 1136/2, 1137/1, 1137/3, 1137/4, 1138, 1139/1, 1139/2, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153/1, 1153/2, 1154/1, 1154/2, 1154/3, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160,
1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193/1, 1193/2, 1194/1, 1194/2, 1194/3, 1195/1, 1195/2, 1196/1, 1196/2, 1197/1, 1197/2, 1198/1, 1198/2, 1198/3, 1199/1, 1199/2, 1199/3, 1200/1, 1200/2, 1203/1, 1203/2,
1203/3, 1331/5, 925, 956/1, 956/2, 957/1, 957/2, 958/1, 958/2, 959/1, 959/2, 960/1, 960/2, 961/1, 962/1, 963/1, 964/1, 965/1, 966/1 do obrębu 0007 – Nadwiślanka, celem wyeliminowania błędu w prowadzonej ewidencji gruntów i budynków. Łączna powierzchnia opracowania wynosi ok. 42 ha.
Szczegółowy opis w zakresie przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami stawianymi przez Zamawiającego został opisany w załączniku nr 1 – warunki techniczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20290,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Geodezyjne GEO PAWEŁ BANY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5060114862

7.3.3) Ulica: Słoneczna 22

7.3.4) Miejscowość: Leopoldów

7.3.5) Kod pocztowy: 08-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi