„Modernizacja pomieszczeń na parterze budynku Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu”.

Powiat Olkuski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350876
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 11:02
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87b0e346-e8ea-4a6b-b1f1-be23ec2e4482
Identyfikator
6372024678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ SERAFINNiesułowice, PL · lot 0
323 551,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350876 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pomieszczeń na parterze budynku Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olkuski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255045

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Olkusz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sp.olkusz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.olkusz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1321361

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja pomieszczeń na parterze budynku Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87b0e346-e8ea-4a6b-b1f1-be23ec2e4482

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023076/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont pomieszczeń na parterze budynku Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.272.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 597522,22 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 477979,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji pomieszczeń na parterze budynku w Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu w zakres których wchodzi m.in.:
1. W zakresie korytarza:
- roboty przygotowawcze,
- wykonanie gładzi,
- montaż sufitu podwieszonego,
- malowanie ścian,
- wymiana oświetlenia wraz z przeróbkami instalacji elektrycznej,
- wymiana stolarki drzwiowej,
- montaż odbojnic ściennych,
- montaż poręczy,
- wymiana podłogi na płytki ceramiczne układane na kleju,
- przeniesienie drzwi wejściowych (demontaż i montaż drzwi na nowym miejscu wraz z podłączeniem i uzupełnieniem obróbek tynkarskich),
- montaż nagrzewnicy nad wejściem,
- zamurowanie drzwi.
2. W zakresie pomieszczeń:
- malowanie ścian i sufitów,
- wykonanie gładzi,
- wymiana oświetlenia wraz z przeróbkami instalacji elektrycznej,
- montaż sufitu podwieszanego,
- wykucie z muru ościeżnic i montaż stolarki drzwiowej,
- wykonanie posadzki z paneli podłogowych winylowych,
- rozebranie i wymurowanie nowej ścianki między pomieszczeniami nr 22 i 23,
- montaż klimatyzacji w każdym pomieszczeniu,
- remont łazienki w pomieszczeniu nr 22,
- usunięcie łazienki - pomieszczenie nr 18,
- wymiana grzejników,
- montaż osłony grzejników,
- montaż nakładek na parapety,
- modernizacja instalacji SSP i telefonicznej,
- montaż lady recepcyjnej w pomieszczeniu nr 19.

Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną (Załącznik nr 6 do SWZ) oraz postanowieniami umowy (Załącznik nr 3 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323551,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 446169,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323551,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Usługowa Seka-Bud Serafin Michał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 637-199-17-32

7.3.4) Miejscowość: Niesułowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323551,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane