Prace konserwatorskie przy balkonie w elewacji frontowej budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, znak: ZP/TP2/6/26

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350889
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350889/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 11:04
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9542e346-7cb6-4a15-ab80-4f6ad9b87ab4
Identyfikator
5881739267
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty renowacyjneRoboty izolacyjneZewnętrzne czyszczenie budynkówRoboty elewacyjneUsługi ochrony budynków historycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350889 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie przy balkonie w elewacji frontowej budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, znak: ZP/TP2/6/26

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000207540

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 277C

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: (58) 672 23 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bozp.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.osw2wejherowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332558

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace konserwatorskie przy balkonie w elewacji frontowej budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, znak: ZP/TP2/6/26

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9542e346-7cb6-4a15-ab80-4f6ad9b87ab4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350889

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044305/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Renowacja balkonu w budynku nr 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP2/6/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 725204,65 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 108174,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane przy zabytku oraz prace konserwatorskie mające na celu zabezpieczenie i utrwalenie substancji zabytku, wyeksponowanie jego wartości estetycznych, w tym uzupełnienie jego elementów, przy balkonie w elewacji frontowej budynku nr 1 Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, przy ul. Sobieskiego 277C.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie następujących robót budowlanych przy zabytku i prac konserwatorskich:
1) wykonanie izolacji przeciwwodnej płyty balkonowej,
2) wykończenie posadzki płytkami,
3) wykonanie dokumentacji fotograficznej obrazującej stan zachowania balkonu przed podjęciem prac,
4) konserwacja lica cegły:
a) oczyszczenie mechaniczne,
b) doczyszczenie elewacji,
c) rekonstrukcja fugowania
d) dezynfekcja mikrobiologiczna muru
e) rekonstrukcja i uzupełnienie ubytków cegły i ceramiki
f) impregnacja cegieł
g) scalenie kolorystyczne
5) konserwacja stalowego ciągu
6) hydrofobizacja elewacji balkonu
7) wywiezienie i utylizacja gruzu
8) wykonanie dokumentacji konserwatorskiej powykonawczej: opisowej i fotograficznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45443000-4 - Roboty elewacyjne

92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. W postępowaniu nie wpłynęły oferty.
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane