„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”
AGENCJA ROZWOJU MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350915
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-20 11:09
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-feb6de36-6afe-4747-aa84-11915cfbd23c
- Identyfikator
- 6282088858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350915 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA ROZWOJU MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356905372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 5
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.szlachcic@armz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.armz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-feb6de36-6afe-4747-aa84-11915cfbd23c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Wsparcie kształcenia ogólnego na terenie MOF Chrzanowa” dofinansowany ramach priorytetu 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego Działanie 6.30 Wsparcie kształcenia ogólnego - ZIT Typ projektu: B. Podniesienie jakości kształcenia ogólnego programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. FEMP.06.30-IP.01-0223/252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240989
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ARMZ.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Dostawa i montaż wyposażenia do 3 pracowni językowych w szkołach na terenie gminy Chrzanów - zgodnie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39160000-1 - Meble szkolne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
32342200-4 - Słuchawki douszne
32342412-3 - Głośniki
4.5.5.) Wartość części: 111000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Dostawa i montaż wyposażenia do 3 pracowni językowych w szkołach na terenie gminy Trzebinia - zgodnie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39160000-1 - Meble szkolne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
32342200-4 - Słuchawki douszne
32342412-3 - Głośniki
4.5.5.) Wartość części: 111000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3: Dostawa i montaż wyposażenia do 2 pracowni językowych w szkołach na terenie gminy Libiąż - zgodnie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39160000-1 - Meble szkolne
32342412-3 - Głośniki
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
32342200-4 - Słuchawki douszne
4.5.5.) Wartość części: 74000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4: Dostawa i montaż wyposażenia do 2 pracowni językowych w szkołach na terenie gminy Babice - zgodnie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39160000-1 - Meble szkolne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
32342200-4 - Słuchawki douszne
32342412-3 - Głośniki
4.5.5.) Wartość części: 74000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104996,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104996,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104996,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mentor Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522608259
7.3.3) Ulica: 29a
7.3.4) Miejscowość: Będargowo
7.3.5) Kod pocztowy: 72-005
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104996,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-28Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104996,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104996,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104996,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mentor Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522608259
7.3.3) Ulica: 29A
7.3.4) Miejscowość: Będargowo
7.3.5) Kod pocztowy: 72-005
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104996,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-28Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69997,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69997,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69997,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mentor Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522608259
7.3.3) Ulica: 29A
7.3.4) Miejscowość: Będargowo
7.3.5) Kod pocztowy: 72-005
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69997,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-28Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69997,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69997,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69997,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mentor Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522608259
7.3.3) Ulica: 29A
7.3.4) Miejscowość: Będargowo
7.3.5) Kod pocztowy: 72-005
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69997,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-28| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |