Przebudowa dr. gminnej 360616K ul. Borek na odc.I- w km od 0+0,00-0+180,67 oraz dr. wew. na odc.II- w km od 0+0,00-0+018,82 oraz na odc.III- w km od 0+0,00 -0+046,57 w m.Kluszkowce, Gm.Czorsztyn

Gmina Czorsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00350943
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00350943/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 11:16
Lokalizacja
Maniowy, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1311167e-4589-4ec2-a1b5-a88639a4253d
Identyfikator
7352851410
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNANowy Targ, PL · lot 0
602 653,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350943 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dr. gminnej 360616K ul. Borek na odc.I- w km od 0+0,00-0+180,67 oraz dr. wew. na odc.II- w km od 0+0,00-0+018,82 oraz na odc.III- w km od 0+0,00 -0+046,57 w m.Kluszkowce, Gm.Czorsztyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czorsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gorczańska 3

1.5.2.) Miejscowość: Maniowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-436

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182750070/71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czorsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czorsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_czorsztyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dr. gminnej 360616K ul. Borek na odc.I- w km od 0+0,00-0+180,67 oraz dr. wew. na odc.II- w km od 0+0,00-0+018,82 oraz na odc.III- w km od 0+0,00 -0+046,57 w m.Kluszkowce, Gm.Czorsztyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1311167e-4589-4ec2-a1b5-a88639a4253d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350943

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024023/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej 360616K ul. Borek oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Kluszkowce, Gmina Czorsztyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 925899,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej klasy D – ulicy Borek w Kluszkowcach na długości 180,67 mb wraz z przebudową elementów odwodnienia drogi, dróg wewnętrznych oraz zjazdów na dz. ewid. nr 1043/8 oraz 392/39 obr. 0003 Kluszkowce, jedn. ewid. Czorsztyn”. Inwestycja obejmuje przebudowę istniejącej drogi gminnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Zakres obejmuje komplet robót, dostaw i usług niezbędnych do wykonania zadania, w szczególności:
 roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, wykonanie konstrukcji jezdni, chodników, zjazdów, poboczy, oznakowania oraz kanalizacji deszczowej wraz z robotami towarzyszącymi i wykończeniowymi
 roboty towarzyszące i pomocnicze, w tym organizację placu budowy, obsługę geodezyjną, zapewnienie dojazdu do posesji, zabezpieczenie uzbrojenia terenu oraz uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
 Oznakowanie i BRD: wykonanie oznakowania poziomego (linie, przejścia dla pieszych) oraz montaż znaków pionowych zgodnie z przedmiarem.
 Zabezpieczenie i ewentualna przebudowa kolidującego uzbrojenia (EE, gaz, teletechnika, wodociąg), z zachowaniem wymagań gestorów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 602653,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 602653,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7350009666

7.3.3) Ulica: Szaflarska 102

7.3.4) Miejscowość: Nowy Targ

7.3.5) Kod pocztowy: 34-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, roboty brukarskie-podwykonawcy nie są jeszcze znani.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 602653,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 350 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane