Usługa promocji Miasta Łódź podczas Singularity Poland Executive Leadership program 2026
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350948
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 11:16
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aaa1c9b8-6e77-440f-a24f-002b12687d39
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350948 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa promocji Miasta Łódź podczas Singularity Poland Executive Leadership program 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa promocji Miasta Łódź podczas Singularity Poland Executive Leadership program 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaa1c9b8-6e77-440f-a24f-002b12687d39
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003566/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.133 Zakup pakietu pomocyjnego podczas konferencj "Digital University" - Promocja Miasta Łodzi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Program realizowany jest przez Digital University wyłącznego partnera i licencjobiorcę Singularity University w Polsce. To światowej klasy program edukacyjny, wywodzący się z Doliny Krzemowej koncentrujący się na technologiach, transformacji biznesu, przywództwie w erze AI oraz budowaniu przewag konkurencyjnych w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym. Organizacja Digital University jest jedynym i wyłącznym organizatorem wydarzenia Singularity Poland Executive Leadership Program oraz kolacji Executive Dinner i konferencji Masters & Robots. Organizacja Digital University jest uprawniona do prowadzenia działań promocyjnych związanych ze wskazanymi wydarzeniami oraz do reprezentowania ich w kontekście promocyjnym, medialnym i marketingowym. Digital University Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce jest autoryzowanym partnerem Singularity University. W związku z czym legitymuje się wyłącznym tytułem prawnym do organizacji, promocji i realizacji Programu Singularity Executive w Polsce.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-II.271.76.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Usługa promocji Miasta Łódź podczas Singularity Poland Executive Leadership program 2026 poprzez przeprowadzenie przez Wykonawcę następujących działań promocyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji znajdują się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, tj. Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 5 do Zaproszenia do negocjacji – Wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Digital University Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 525 2761729
7.3.3) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-071
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |