Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku nr 9 w Lublińcu
4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00350965
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350965/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 11:20
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fdedd90-d5b4-404a-b7ab-289ba22e7275
- Identyfikator
- 6312541341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350965 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku nr 9 w Lublińcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240763798
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Generała Władysława Andersa 47
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-121
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 4wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/zamowienia/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku nr 9 w Lublińcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fdedd90-d5b4-404a-b7ab-289ba22e7275
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350965
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301935
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4WOG-1200.2712.43.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku nr 9 w Lublińcu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy,
b) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia
Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający stwierdził, że w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenieo zmianie ogłoszenia dotyczące zmiany terminu otwarcia z dnia 01.07.2026 r. na dzień 06.07.2026 r. nie zostało opublikowane. W dniu 30.06.2026 r. na Platformie Zakupowej Zamawiający opublikował wyjaśnienia treści SWZ wraz z ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało opublikowane w wersji roboczej.
Zgodnie z art. 271 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający aby zmienić treść ogłoszenia o zamówieniu, musi go opublikować w Biuletynie Zamówień Publicznych. Niestety ogłoszenie to nie zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych.
Z uwagi na powyższe, dalsze prowadzenie postępowania jest niemożliwe
i prowadzi do konieczności unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp.
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |