Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli

Gmina Parysów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351015
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351015/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-20 11:35
Lokalizacja
Parysów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2307498-0c9c-4bbb-8e49-9aae22f65c63
Identyfikator
8262064241
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikoweWozy strażackiePojazdy specjalnePojazdy ratownicze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351015 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parysów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 28

1.5.2.) Miejscowość: Parysów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-441

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 256855319

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@parysow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parysow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://parysow.ezamawiajacy.pl/pn/parysow/demand/304099/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2307498-0c9c-4bbb-8e49-9aae22f65c63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351015

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027769/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x2 wraz ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starowoli,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu (w przypadku pojazdów zagranicznych do dokumentów mają zostać dołączone przysięgłe tłumaczenia dokumentów na język polski),
3) przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi samochodu i wyposażenia będącego przedmiotem umowy. Koszty wszelkich materiałów niezbędnych do przeprowadzenia szkolenia ponosi Wykonawca.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia samochodu, przedstawiony jest w załączniku Nr 1 do SWZ.

Uwaga:
Ograniczenie maksymalnych wymiarów gabarytowych pojazdu zamieszczonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wynika z uwarunkowań architektonicznych istniejącego obiektu (remizy OSP) – wymiarów wewnętrznych stanowiska garażowego oraz światła bramy wjazdowej, co uniemożliwia garażowanie pojazdu o większych gabarytach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144210-3 - Wozy strażackie

34114000-9 - Pojazdy specjalne

34114110-3 - Pojazdy ratownicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy