Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwisk nr 19791 i nr 149252 wraz z odbudową DP nr 1405K relacji Więckowice – Łysa Góra w km 5+059 – 5+202 w m. Grabno, gmina Wojnicz
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351058
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351058/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 11:45
- Lokalizacja
- Zgłobice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96a703c5-9d36-4295-b7b9-0a610727185e
- Identyfikator
- 9930502545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351058 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwisk nr 19791 i nr 149252 wraz z odbudową DP nr 1405K relacji Więckowice – Łysa Góra w km 5+059 – 5+202 w m. Grabno, gmina Wojnicz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146741230
1.5.8.) Numer faksu: 146741231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdtarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96a703c5-9d36-4295-b7b9-0a610727185e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwisk nr 19791 i nr 149252 wraz z odbudową DP nr 1405K relacji Więckowice – Łysa Góra w km 5+059 – 5+202 w m. Grabno, gmina Wojnicz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a703c5-9d36-4295-b7b9-0a610727185e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351058
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012416/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwisk nr 19791 i nr 149252 wraz z odbudową DP nr 1405K relacji Więckowice – Łysa Góra w km 5+059 – 5+202 w m. Grabno, gmina Wojnicz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291908
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1650171,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwisk nr 19791 i nr 149252 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1405K relacji Więckowice – Łysa Góra w km 5+059 – 5+202 w m. Grabno, gmina Wojnicz, powiat tarnowski”
2. W zakresie robót należy wykonać m.in.
- roboty przygotowawcze;
- roboty ziemne;
- odwodnienie korpusu drogowego;
- podbudowa;
- nawierzchnie;
- roboty wykończeniowe;
- urządzenie bezpieczeństwa ruchu;
- konstrukcja oporowa.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują następujące załączniki do SWZ: kosztorys (ślepy), dokumentacja projektowa, projektowane postanowienia umowy oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB )
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928110-2 - Bariery drogowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1693984,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2436534,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1693984,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMOST Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722408513
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 10
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ziemne, usunięcie drzew i krzewów, roboty branży drogowej, roboty branży konstrukcyjnej - część zakresu robót
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1693984,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |