Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli.

GMINA MIEDŹNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00351088
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-20 11:53
Lokalizacja
Miedźna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4174756b-8b11-481a-97d3-d4a2f31e6c65
Identyfikator
6381642424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

PROGRESS MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOrnontowice, PL · lot 0
1 039 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351088 z dnia 2026-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEDŹNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258291

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 131

1.5.2.) Miejscowość: Miedźna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-227

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@miedźna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miedzna.logintrade.net/zapytania_email,231627,d1c791da412c5e063c4e58d647b0010d.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4174756b-8b11-481a-97d3-d4a2f31e6c65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034618/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 Priorytet FESL.02 „Fundusze Europejskie na zielony rozwój” Działanie FESL.02.01 „Efektywność energetyczna budynków użyteczności publicznej”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256173

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli”
w tym:
I. Roboty demontażowe:
1. Demontaż parapetów zewnętrznych.
2. Demontaż uszkodzonych ( złamanych ) parapetów wewnętrznych.
3. Demontaż stolarki okiennej.
4. Demontaż stolarki drzwiowej zewnętrznej.
5. Demontaż instalacji c.o. wraz z grzejnikami.
II. Roboty montażowe:
1. Montaż nowej stolarki okiennej (profile okienne odpowiadające profilom okien na parterze),.
2. Montaż parapetów zewnętrznych.
3. Montaż nowych parapetów wewnętrznych.
4. Montaż nakładek wewnętrznych na istniejących parapetach lastrykowych.
5. Montaż drzwi zewnętrznych.
6. Montaż instalacji c.o. z grzejnikami oraz niezbędną armaturą.
7. Wykonanie przejść przeciwpożarowych.
III. Niezbędne roboty towarzyszące:
1. Wykonanie gładzi oraz malowanie ścian od wewnątrz, w których były wymieniane okna.
2. Ewentualna naprawa elewacji i malowanie całych szpalet.
3. Niezbędne próby instalacji c.o.
4. Wszelkie opakowania, odpady, elementy pochodzące z demontażu instalacji, gruz oraz inne śmieci należy usuwać na bieżąco.
Środki pozyskane ze sprzedaży surowców wtórnych zostaną uwzględnione na etapie składania oferty.
5. Świadectwo charakterystyki energetycznej dla kondygnacji objętych zamówieniem.
6. Przygotowanie i skompletowanie dokumentacji powykonawczej:
a) protokół badania szczelności instalacji c.o.,
b) certyfikaty i atesty lub krajowa ocena techniczna dla zastosowanych materiałów i urządzeń.
UWAGA:
Roboty budowlane dotyczą:
• wymiana stolarki okiennej : pomieszczenia I i II piętra, przeszklenia 2 klatek schodowych,
• wymiana stolarki drzwiowej: jedne drzwi wejściowe,
• wymiana instalacji c.o.: w pomieszczeniach piwnicznych, I oraz II piętra.

Szczegółowy zakres niniejszego zamówienia został ujęty i opisany w dokumentacji technicznej i OPZ – załącznik nr 4 do SWZ który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzór umowy, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1039350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1899870,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1039350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Progress MA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6351864605

7.3.3) Ulica: Polna 18B

7.3.4) Miejscowość: Ornontowice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-178

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1039350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane