Kompleksowe zorganizowanie 5 dniowych obozów terapeutycznych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opocznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351189
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 12:17
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88f44a71-13d0-45d6-9e06-a7dbca8bf0e8
- Identyfikator
- 7681559857
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351189 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe zorganizowanie 5 dniowych obozów terapeutycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opocznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590715160
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwiatowa1a
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 736-14-64
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpropoczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpropoczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88f44a71-13d0-45d6-9e06-a7dbca8bf0e81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe zorganizowanie 5 dniowych obozów terapeutycznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88f44a71-13d0-45d6-9e06-a7dbca8bf0e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00241822/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Kompleksowe zorganizowanie 5 dniowych obozów terapeutycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach projektów: Część I - „Szansa na lepsze jutro” Część II - „ZMIENIAMY SIĘ NA LEPSZE” współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027; Numer i nazwa Priorytetu: FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem" Numer i nazwa Działania: FELD.07.12 „Usługi na rzecz rodziny".2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.2611.1.2026.PZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Kompleksowe zorganizowanie 5 dniowego obozu terapeutycznego dla 80 wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej, uczestników projektu „Szansa na lepsze jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiejw ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027; Numer i nazwa Priorytetu: FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem" Numer i nazwa Działania: FELD.07.12 „Usługi na rzecz rodziny"
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie obozu terapeutycznego dla rodzin zastępczych z dziećmi w ciekawym miejscu na terenie kraju. W warsztatach wezmą udział rodziny zastępcze wraz z dziećmi umieszczonymi w pieczy oraz dziećmi biologicznymi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale V SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85320000-8 - Usługi społeczne
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
92331210-5 - Usługi animacji dla dzieci
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 208000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Kompleksowe zorganizowanie 5 dniowego obozu terapeutycznego dla 40 wychowanków instytucjonalnej pieczy zastępczej, uczestników projektu „Zmieniamy się na lepsze” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027; Numer i nazwa Priorytetu: FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem" Numer i nazwa Działania: FELD.07.12 „Usługi na rzecz rodziny"Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie obozu terapeutycznego dla uczestników z instytucjonalnej pieczy zastępczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale V SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85320000-8 - Usługi społeczne
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
92331210-5 - Usługi animacji dla dzieci
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 104000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106640,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106640,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Krzysztof Wojtaszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552031865
7.3.3) Ulica: ul. Pistacjowa 8
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-762
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106640,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41960,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41960,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Turystyczna JURKOWSKI Wojciech Jurkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352638343
7.3.3) Ulica: Osiedle Sikory 41
7.3.4) Miejscowość: Ochotnica Górna
7.3.5) Kod pocztowy: 34-453
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41960,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot umowy zostanie zrealizowany w terminie 5 dni tj.dla Części I - od dnia 26.08.2026r. do dnia 30.08.2026r.
dla Części II - od dnia 27.08.2026r. do dnia 31.08.2026r.
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |