Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych w trybie rozporządzenia egib w zakresie działek ewidencyjnych stanowiących drogi powiatowe województwa kujawsko – pomorskiego w ramach projektu [...]
POWIAT WĄBRZESKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351217
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351217/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-20 12:25
- Lokalizacja
- Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-749ed24f-c3fc-441f-8a81-86b525ae9998
- Identyfikator
- 8781736265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351217 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych w trybie rozporządzenia egib w zakresie działek ewidencyjnych stanowiących drogi powiatowe województwa kujawsko – pomorskiego w ramach projektu [...]
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WĄBRZESKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 44
1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wabrzezno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wabrzezno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych w trybie rozporządzenia egib w zakresie działek ewidencyjnych stanowiących drogi powiatowe województwa kujawsko – pomorskiego w ramach projektu [...]2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-749ed24f-c3fc-441f-8a81-86b525ae9998
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351217
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017815/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Ustalenie przebiegu granic działek [...]w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego (RPO) „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 – zadania Inwestycja granic pasa drogowego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325816
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.272.55.2026.CO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest weryfikacja i aktualizacja atrybutów punktów granicznych i powierzchni działek, odszukanie znaków granicznych, wyznaczenie punktów granicznych oraz ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych w trybie rozporządzenia egib bez stabilizacji znakami granicznymi w zakresie wyznaczonych działek ewidencyjnych stanowiących drogi powiatowe województwa kujawsko – pomorskiego z pominięciem wznowienia znaków granicznych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego (RPO) „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0” – zadania Inwestycja granic pasa drogowego. Szczegóły w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354300-7 - Usługi badań katastralnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 06.07.2026 r. wszczął postępowanie pn. „Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych w trybie rozporządzenia egib w zakresie działek ewidencyjnych stanowiących drogi powiatowe województwa kujawsko – pomorskiego w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego (RPO) „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”– etap I”.
Zamawiający w dniu 15.07.2026 r. dokonał otwarcia złożonych ofert. W toku dalszych czynności ustalono, że w nazwie postępowania oraz w dokumentacji przetargowej błędnie wskazano źródło dofinansowania projektu wpisując Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko – Pomorskiego (RPO) „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0, zamiast prawidłowego: „Infostrada Kujaw
i Pomorza 3.0” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027.
Z racji tego, że błąd wykryto po otwarciu ofert jest on nieusuwalny, a błędnie wskazane źródło finansowania skutkować może nałożeniem korekty finansowej, bądź cofnięciem dofinansowania.
W związku z powyższym, wada ta ma charakter trwały, jest niemożliwa do usunięcia na obecnym etapie procedury, a jej skutkiem byłaby utrata środków zewnętrznych na realizację inwestycji. Wobec tego unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 Ustawy prawo zamówień publicznych jest konieczne i w pełni uzasadnione.
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |