Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności.
Gmina Skoki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00351245
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-20 12:34
- Lokalizacja
- Skoki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aab04f67-09a8-4181-af14-9fcba0d6d632
- Identyfikator
- 7661968104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351245 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skoki
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Skoki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciastowicza 11
1.5.2.) Miejscowość: Skoki
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-085
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 61 8925 800
1.5.8.) Numer faksu: 61 8925 803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-skoki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-skoki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umig_skoki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aab04f67-09a8-4181-af14-9fcba0d6d632
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040782/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności” z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317904
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 449999,31 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 87345,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na modernizacji świetlicy w Potrzanowie. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie inwestycji w oparciu o dokumentację wykonaną dla Gminy Skoki.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• demontaż: istn. wyposaż. sanitar. pomieszczeń, istn. instal. elektrycznej; istn. grzejników (do ponownego montażu);
• rozbiórkę istn. sufitu podwiesz. w obrębie pom. sanit.;
• demontaż istn. drzwi, rozbiórkę ścian działowych;
• rozbiórkę istn. posadzek z płytek gresowych;
• przygotow. do montażu nowych ścianek działowych w konstrukcji lekkiej - GK;
• rozprowadz. instal. c.o., wod-kan oraz elektr.;
• wymianę istn. rozdzielni elektr.;
• montaż stelaży podtynkowych - zestawy do podwieszania misek ustępowych, stelaże do umywalek;
• wykon. poszycia ścian działowych płytami GKBI 12,5 mm - podwójne poszycie;
• szpachlow. ścian istn. w obrębie pom. sanit.;
• wykon. konstr. sufitu podwiesz. w pom. sanit. - Sufit systemowy kasetonowy w rastrze 60x60cm;
• przygotow. posadzki pod wykonanie nowych okładzin z płytki gresowej - płytki o wym. 60x60cm, na warstwie wylewki samopoziomującej i kleju elastycznym;
• wykonanie instal. wentylacji wymuszonej;
• wykonanie instal. oświetlenia - załączenie oświetlenia czujką ruchu;
• osadzenie drzwi;
• okładzine ścian pomieszczeń z płytek ceramicznych do wysokości 2,00 m, płytki w rozmiarze 60x30cm (ew. 60x20cm);
• ściany powyżej płytek - dwukrotne szpachlowanie i malowanie farbą zmywalną lateksową o I klasie ścieralności;
• montaż elementów wyposażenia (umywalki, miski ustępowe, uchwyty dla osób niepełnosprawnych, lustra, podajniki do mydła, haczyki na odzież, podajniki na papier toaletowy itp.);
• dostawę i montaż 2 szt. zbiorników 500l na wody opadowe z pompą
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie należy unieważnić na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta z ceną 179.881,77 zł brutto. Przed otwarciem ofert Zamawiający podał, jaką kwotę zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 110.000,00 zł brutto. Po dokonanej analizie możliwości finansowych Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179881,77 PLN
| 2026-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |